Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 20 ақпандағы № 71 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 3 наурызда № 6866 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 2021 жылғы 27 қыркүйектегі № 423 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы әкімдігінің 27.09.2021 № 423 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабының 6-тармағына сәйкес Арқалық қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Жұмыс орындарының квоталары жұмыскерлердің тізімдік саны:
елуден жүз адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының екі пайызы мөлшерінде;
жүз бірден екі жүз елу адамға дейін – жұмыскерлердің тізімдік санының үш пайызы мөлшерінде;
екі жүз елу бірден артық адам – жұмыскерлердің тізімдік санының төрт пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Арқалық қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Балғарин

Об утановлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Постановление акимата города Аркалыка Костанайской области от 20 февраля 2017 года № 71. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 марта 2017 года № 6866. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 27 сентября 2021 года № 423
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аркалыка Костанайской области от 27.09.2021 № 423 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 6 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат города Аркалыка ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест со списочной численностью работников в размере:
от пятидесяти до ста человек – в размере двух процентов списочной численности работников;
от ста одного до двухсот пятидесяти человек – в размере трех процентов списочной численности работников;
свыше двухсот пятидесяти одного человека – в размере четырех процентов списочной численности работников.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Аркалыка.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Балгарин