2018 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 қарашадағы № 585 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қарашада № 7319 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Лисаков қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Лисаков қаласы әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Қала әкімі А. Исмағұлов
Әкімдіктің
2017 жылғы 8 қарашадағы
№ 585 қаулысына
қосымша
2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота мөлшері
р/с
Ұйымның атауы
Ұйымдағы жұмысшылардың тізімдік саны, адам
Жұмысшылардың тізімдік санынан пайыздық көрсетілімдегі квота мөлшері
Жұмыс орындарының саны
1
"Казметаллургремонт" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
51
2%
1

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2018 год
Постановление акимата города Лисаковска Костанайской области от 8 ноября 2017 года № 585. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 ноября 2017 года № 7319
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат города Лисаковска ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в разрезе организаций на 2018 год согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Лисаковска по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким города А. Исмагулов
Приложение
к постановлению акимата
от 8 ноября 2017 года
№ 585
Размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц,
освобожденных из мест лишения свободы, в разрезе организаций на 2018 год
п/п
Наименование организации
Списочная численность работников в организации, человек
Размер квоты в процентном выражении от списочной численности работников
Количество рабочих мест
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Казметаллургремонт"
51
2%
1