Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 "Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 95 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 наурызда № 6900 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 "Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6786 тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 772 677,5 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша - 257 673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 17 730,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 526,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 496 748,5 мың теңге;
2) шығындар – 2 799 739,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу - -1 760,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 6 807,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 567,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 302,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 302,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті төртінші
сессия төрағасы
А. Ташимов
Аудандық
мәслихат хатшысы
Қ. Кеделбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ М. Сакетов
2017 жылғы "23"ақпан
Мәслихаттың
2017 жылғы 23 ақпандағы
№ 95 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 80 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 95. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 марта 2017 года № 6900
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 80 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6786, опубликовано 20 января 2017 года в газете "Аманкелді арайы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 772 677,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 257 673,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17 730,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 526,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 496 748,5 тысяч тенге;
2) затраты – 2 799 739,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1 760,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 807,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 567,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 302,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 302,3 тысяч тенге.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
четвертый сессии
А. Ташимов
Секретарь
районного маслихата
К. Кеделбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________________ М. Сакетов
"23" февраля 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 февраля 2017 года
№ 95
Приложение 1
к решению маслихата