Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы №80 "Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2017 жылғы 11 тамыздағы № 140 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 7184 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 80 "Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6786 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 800 520,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 271 324,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6 703,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5 642,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 516 851,6 мың теңге;
2) шығындар – 2 827 582,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – - 1 760,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 6 807,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8 567,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 302,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 302,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ М. Сакетов
2017 жылғы 11 тамыз
Мәслихаттың
2017 жылғы 11 тамыздағы
№140 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№80 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I
І.Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 80 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 11 августа 2017 года № 140. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 августа 2017 года № 7184
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 80 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6786, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2017 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 800 520,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 271 324,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6 703,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 642,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 516 851,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2 827 582,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 1 760,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 807,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 567,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысячи тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 302,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 302,3 тысяч тенге.";
приложение 1 и 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Амангельдинского района"
_______________________ М. Сакетов
11 августа 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 11 августа 2017 года №140
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года №80
Районный бюджет Амангельдинского района на 2017 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I
І.Доходы