Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 23 ақпандағы № 93 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 наурызда № 6879 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 104 және 106-баптарына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6776 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2017 -2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4293941,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 921954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 14227,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3345960,9 мың теңге;
2) шығындар – 4410990,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 77270,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 95298,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18028,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -194318,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 194318,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға 22675,5 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 12) тармақшамен толықтырылсын:
"12) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында қажетті кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларын, жұмылдыру орталықтарында оқытумен бірге қоса алғанда, қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға 38932,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 5-1-тармағы толықтырылсын:
"5-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім объектілерін салуға және қайта жаңғыртуға облыстық бюджеттен дамуға 310029,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 8-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 февраля 2017 года № 93. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 9 марта 2017 года № 6879
В соответствии со статьями 104 и 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы" от 22 декабря 2016 года № 76 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6776, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аулиекольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4293941,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 921954, 0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 14227,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3345960,9 тысяч тенге;
2) затраты – 4410990,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 77270,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 95298,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18028,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -194318,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 194318,6 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"1) создание цифровой образовательной инфраструктуры в сумме 22675,5 тысяч тенге;";
дополнить пункт 4 указанного решения подпунктом 12) следующего содержания:
"12) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы в сумме 38932,0 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 310029,4 тысячи тенге.";
пункт 8 указанного решения изложить в новой редакции:

"8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 1500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1 және 8-2-тармақтарымен толықтырылсын:
"8-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде 2016 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 11831,9 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.
8-2. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) 2111,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2 және 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Ю. Волков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Т. И. Печникова

"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 1500,0 тысяч тенге. ";"РР
дополнить указанное решение пунктами 8-1 и 8-2 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в бюджете района на 2017 год возврат, неиспользованных (недоиспользованных) в 2016 году целевых трансфертов в сумме 11831,9 тысяч тенге.
8-2. Предусмотреть в бюджете района на 2017 год возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 2111,4 тысячи тенге.";
приложения 1, 2 и 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии Ю. Волков
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т.И. Печникова