Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 13 қазандағы № 146 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қазанда № 7257 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 76 "Әулиекөл ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6776 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Әулиекөл ауданының 2017 -2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4394941,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 921954,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22027,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11800,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3439160,7 мың теңге;
2) шығындар – 4535669,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 82616,2 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 100862,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18246,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -223343,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223343,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 2) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге
қосымша ақы төлеуге 1203,4 мың теңге сомасында;
5) көшуге субсидия беруге 3106,0 мың теңге сомасында;";
көрсетілген шешімнің 4-тармағының 2), 4) және 5) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) білім беру объектілерін терроризмге қарсы қорғауды қамтамасыз ету мақсатында бейнебақылау жүйелерін, қоршаулар мен турникеттер құрылғыларын жеткізу және орналастыру қызметі бойынша төлемдерге 8916,7 мың теңге сомасында;
4) 2016 жылы Жұмыспен қамту жол картасы - 2020 бойынша кәсіби даярлауға бағытталған мамандардың оқуын аяқтауға 2216,1 мың теңге сомасында;
5) оралмандар мен қоныс аударушылар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге 4041,8 мың теңге сомасында;";

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года 76 "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 13 октября 2017 года № 146. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 октября 2017 года № 7257
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 76 "О бюджете Аулиекольского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6776, опубликовано 12 января 2017 года в газете "Әулекөл") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аулиекольского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4394941,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 921954, 0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 22027,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11800,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3439160,7 тысяч тенге;
2) затраты – 4535669,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 82616,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 100862,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18246,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 223343,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223343,8 тысячи тенге.";
подпункты 2) и 5) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника в сумме 1203,4 тысячи тенге;
5) предоставление субсидий на переезд в сумме 3106,0 тысяч тенге;";
подпункты 2), 4) и 5) пункта 4 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) оплату услуг по поставке и монтажу оборудования системы видеонаблюдения, ограждения и турникетов в целях обеспечения антитеррористической защищенности объектов образования в сумме 8916,7 тысяч тенге;
4) доучивание специалистов, направленных на профессиональную подготовку в 2016 году по Дорожной карте занятости - 2020 в сумме 2216,1 тысяча тенге;
5) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 4041,8 тысяч тенге;";

көрсетілген шешімнің 5-1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға облыстық бюджеттен 260689,8 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 5-2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5-2. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде көлік инфрақұрылымын дамытуға облыстық бюджеттен 146250,4 мың теңге сомасында нысаналы трансферт түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен 100862,2 мың теңге сомасында кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5 және 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы А. Митаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Т.И. Печникова

пункт 5-1 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевого трансферта на развитие из областного бюджета на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 260689,8 тысяч тенге.";
пункт 5-2 указанного решения изложить в новой редакции:
"5-2. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевого трансферта из областного бюджета на развитие транспортной инфраструктуры в сумме 146250,4 тысячи тенге.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 100862,2 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 5 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии А. Митаев
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
__________________ Т. И. Печникова