Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 69 "Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2017 жылғы 22 ақпандағы № 94 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 наурызда № 6886 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 69 "Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6796 тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтарда "Наше время" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3114571,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 757870,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2846,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 6000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2347855,2 мың теңге;
2) шығындар – 3246557,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 15088,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 30631,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 15543,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -147074,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 147074,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы мынадай мазмұндағы 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"9) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған Бағдарламасы шеңберінде мобильді оқу орталықтардағы оқуды қоса алғанда, сұранысқа ие кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларды қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
10) аудандық маңызы бар 8-27,7 километр "Денисовка – Заәйет станциясы – Приречен – Аршалы – Комаровка" автомобиль жолын орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттерді 7241,5 мың теңге сомасында қайтару көзделгені ескерілсін, оның ішінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 69 "О бюджете Денисовского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 22 февраля 2017 года № 94. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 марта 2017 года № 6886
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 69 "О бюджете Денисовского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6796, опубликовано 19 января 2017 года в газете "Наше время") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3114571,2 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 757870,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2846,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6000,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2347855,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3246557,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15088,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 30631,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 15543,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -147074,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 147074,5 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения дополнить подпунктами 9), 10) следующего содержания:
"9) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
10) средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Денисовка – станция Зааятская – Приреченка – Аршалы – Комаровка" 8–27,7 километра.";
дополнить указанное решение пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрен возврат целевых трансфертов на сумму 7241,5 тысяча тенге, в том числе: