Денисов ауданы әкімінің 2015 жылғы 3 тамыздағы № 14 "Денисов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы әкімінің 2017 жылғы 28 тамыздағы № 7 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қыркүйекте № 7201 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46 - бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Денисов ауданы әкімінің 2015 жылғы 3 тамыздағы № 14 "Денисов ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің күші жойылды теп танылсын (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5867 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 қыркүйекте "Наше время" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Жаманов
"КЕЛІСІЛДІ"
Денисов аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
___________ И. Важничая
2017 жылғы 28 тамыз

О признании утратившим силу решения акима Денисовского района от 3 августа 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Денисовского района"
Решение акима Денисовского района Костанайской области от 28 августа 2017 года № 7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 сентября 2017 года № 7201
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Денисовского района от 3 августа 2015 года № 14 "Об образовании избирательных участков на территории Денисовского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5867, опубликовано 17 сентября 2015 года в газете "Наше время").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Жаманов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Денисовской районной
избирательной комиссии
_____________________ И. Важничая
28 августа 2017 года