Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "Жангелдин ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 9 тамыздағы № 119 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 29 тамызда № 7180 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 61 "Жангелдин ауданының 2017 – 2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6773 тіркелген, 2017 жылғы 13 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
КЕЛІСІЛДІ
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Е. Биржикенов
Мәслихаттың
2017 жылғы 9 тамыздағы
№ 119 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 61 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменения в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 61 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 9 августа 2017 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 августа 2017 года № 7180
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 61 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6773, опубликовано 13 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
________________ Е. Биржикенов
Приложение
к решению маслихата
от 9 августа 2017 года № 119
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 61
Районный бюджет Джангельдинского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ