Әкімдіктің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 57 "Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 қыркүйектегі № 126 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 қыркүйекте № 7221 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 - баптарына сәйкес Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Әкімдіктің 2014 жылғы 3 ақпандағы № 57 "Жангелдин ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4472 болып тіркелген, 2014 жылғы 26 наурызда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
әкімдік қаулысының орыс тіліндегі қосымшасында реттік нөмірі 2-жол жаңа редакцияда жазылсын, мемлекеттік тілдегі мәтіні өзгермейді.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жангелдин ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Аудан әкімі Ш. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жангелдин аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________С. Бидашев
2017 жылғы 14 қыркүйек

О внесении изменения в постановление акимата от 3 февраля 2014 года № 57 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Джангельдинского района"
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 14 сентября 2017 года № 126. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 сентября 2017 года № 7221
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата от 3 февраля 2014 года № 57 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Джангельдинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4472, опубликовано 26 марта 2014 года в газете "Біздің Торғай") следующее изменение:
в приложении к постановлению акимата строку, порядковый номер 2 изложить в новой редакции, текст на государственном языке не меняется
"
2
село Тауыш
Щит у здания государственного учреждения "Аппарат акима Жаркольского сельского округа Джангельдинского района";
Щит у библиотеки села Тауыш.
".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Джангельдинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ш. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Джангельдинской
районной избирательной комиссии
________________ С. Бидашев
14 сентября 2017 года