Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 148 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қаңтарда № 7478 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жангелдин ауданы Торғай ауылының 2018 – 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62 594,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 7 600,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 54 994,0 мың теңге;
2) шығындар – 62 594,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен Торғай ауылының бюджетіне берілетін субвенциялардың көлемі – 54 594,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Нысамбаев
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"КЕЛІСІЛДІ"
Жангелдин ауданының
Торғай ауылының әкімі
__________________ К. Аймаков

О бюджете села Торгай Джангельдинского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 25 декабря 2017 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 января 2018 года № 7478
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Торгай Джангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 594,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 7 600,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –0,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 54 994,0 тысячи тенге;
2) затраты – 62 594,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете села Торгай предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме - 54 594,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Нысамбаев
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким села Торгай
Джангельдинского района
_______________ К. Аймаков