Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 3 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 мамырда № 7022 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 2020 жылғы 30 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 30.04.2020 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Қарабалық ауданы әкімінің 2014 жылғы 27 ақпандағы № 4 "Қарабалық ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4522 болып тіркелген, 2014 жылғы 27 наурызда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетің атқарушы А. Бектасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қарабалық аудандық сайлау
комиссиясының төрайымы
__________________ Т. Салмина
2017 жылғы 27 наурыз
Әкімнің
2017 жылғы 27 наурыздағы
№ 3 шешіміне қосымша
Қарабалық ауданының сайлау учаскелері

Об образовании избирательных участков на территории Карабалыкского района
Решение акима Карабалыкского района Костанайской области от 27 марта 2017 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2017 года № 7022. Утратило силу решением акима Карабалыкского района Костанайской области от 30 апреля 2020 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Карабалыкского района Костанайской области от 30.04.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Карабалыкского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение акима Карабалыкского района от 27 февраля 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Карабалыкского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4522, опубликовано 27 марта 2014 года в районной газете "Айна").
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Карабалыкского района".
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
А. Бектасов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Карабалыкской
районной избирательной комиссии
_____________ Т. Салмина
27 марта 2017 год
Приложение
к решению акима
от 27 марта 2017 года
№ 3
Избирательные участки Карабалыкского района

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімінің 16.11.2018 № 15 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Сайлау учаскесі №
Сайлау учаскесінің шекарасы
1.
Сайлау учаскесі № 419
Шекаралары: Тоғызақ ауылы
2.
Сайлау учаскесі № 420
Шекаралары: Белоглин ауылы
3.
Сайлау учаскесі № 421
Шекаралары: Научный ауылы
4.
Сайлау учаскесі № 422
Шекаралары: Святослав ауылы
5.
Сайлау учаскесі № 423
Шекаралары: Станционное ауылы
6.
Сайлау учаскесі № 424
Шекаралары: Приуральск ауылы
7.
Сайлау учаскесі № 425
Шекаралары: Фадеев ауылы
8.
Сайлау учаскесі № 426
Шекаралары: Шадыксаев ауылы
9.
Сайлау учаскесі № 427
Шекаралары: Дальний ауылы
10.
Сайлау учаскесі № 428
Шекаралары: Подгородка ауылы
11.
Сайлау учаскесі № 429
Шекаралары: Каерак ауылы
12.
Сайлау учаскесі № 430
Шекаралары: Новотроицк ауылы
13.
Сайлау учаскесі № 431
Шекаралары: Аққудуқ ауылы
14.
Сайлау учаскесі № 432
Шекаралары: Магнай ауылы
15.
Сайлау учаскесі № 433
Шекаралары: Надеждин ауылы
16.
Сайлау учаскесі № 434
Шекаралары: Жанааул ауылы
17.
Сайлау учаскесі № 435
Шекаралары: Победа ауылы
18.
Сайлау учаскесі № 436
Шекаралары: Мағнай ауылы
19.
Сайлау учаскесі № 437
Шекаралары: Жамбыл ауылы
20.
Сайлау учаскесі № 438
Шекаралары: Бозкөл ауылы
Кіреді: нөмірі 2, 6, 8, 10, 12, 14 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 5, 9, 11 тақ жағынан үйлермен Чапаева көшесі; нөмірі 2 үйімен Талапкерная көшесі; нөмірі 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 тақ жағынан үйлермен Карьерная көшесі; нөмірі 2, 4, 6, 8, 12, 14 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 7-ге дейін тақ жағынан үйлермен Юбилейная көшесі; нөмірі 4 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 5, 7 тақ жағынан үйлермен Новостройка көшесі; нөмірі 2, 4, 10, 14, 18, 20 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3, 5, 11, 13 тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 2, 6, 8, 10 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3, 5, 7, 11 тақ жағынан үйлермен Вокзальная көшесі; нөмірі 1, 3, 5, 7 үйлермен Студенческая көшесі; нөмірі 2, 10, 12 үйлермен Амангельды көшесі; нөмірі 1, 3, 5, 9 үйлермен Линейная көшесі; нөмірі 1, 3 үйлермен Труда көшесі.
21.
Сайлау учаскесі № 439
Шекаралары: Бозкөл ауылы
Кіреді: нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Волынова көшесі; нөмірі 2-ден 26-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Николаева көшесі; нөмірі 4-тен 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 15-тен 53-ке дейін тақ жағынан үйлермен Советская көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Титова көшесі; нөмірі 2-ден 26-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Гагарина көшесі; нөмірі 2-ден 42-ға дейін 46 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 43-ке дейін тақ жағынан үйлермен Целинная көшесі; нөмірі 2-ден 32-ге дейін 36, 38, 40, 42 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 57-ге дейін тақ жағынан үйлермен Октябрьская көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Мира көшесі; нөмірі 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлермен Ленина көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 9-дан 21-ге дейін тақ жағынан үйлермен Разина көшесі; нөмірі 1-ден 15-ке дейін тақ жағынан үйлермен Калинина көшесі; нөмірі 2, 4, 10, 12, 14 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 7-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Озерная көшесі; нөмірі 6, 8 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 5-ге дейін тақ жағынан үйлермен Совхозный тұйық көше; нөмірі 1, 3, 7, 9, 11 тақ жағынан үйлермен Советский тұйық көше.
22.
Сайлау учаскесі № 440
Шекаралары: Бозкөл ауылы

Сноска. Приложение – в редакции решения акима Карабалыкского района Костанайской области от 16.11.2018 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Избирательный участок №
Границы избирательного участка
1.
Избирательный участок № 419
В границах: село Тогузак
2.
Избирательный участок № 420
В границах: село Белоглинка
3.
Избирательный участок № 421
В границах: село Научное
4.
Избирательный участок № 422
В границах: село Святославка
5.
Избирательный участок № 423
В границах: село Станционное
6.
Избирательный участок № 424
В границах: село Приуральское
7.
Избирательный участок № 425
В границах: село Фадеевка
8.
Избирательный участок № 426
В границах: село Шадыксаевка
9.
Избирательный участок № 427
В границах: село Дальнее
10.
Избирательный участок № 428
В границах: село Подгородка
11.
Избирательный участок № 429
В границах: село Каерак
12.
Избирательный участок № 430
В границах: село Новотроицкое
13.
Избирательный участок № 431
В границах: село Аккудук
14.
Избирательный участок № 432
В границах: село Магнай
15.
Избирательный участок № 433
В границах: село Надеждинка
16.
Избирательный участок № 434
В границах: село Жанааул
17.
Избирательный участок № 435
В границах: село Победа
18.
Избирательный участок № 436
В границах: село Магнай
19.
Избирательный участок № 437
В границах: село Жамбыл
20.
Избирательный участок № 438
В границах: село Босколь
Входят: улица Чапаева с домами четной стороны под номерами 2, 6, 8, 10, 12, 14, с домами нечетной стороны под номерами 1, 5, 9, 11; улица Талапкерная с домом под номером 2; улица Карьерная с домами четной стороны под номерами 2, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 18, 20, с домами нечетной стороны под номерами 7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; улица Юбилейная с домами четной стороны под номерами 2, 4, 6, 8, 12, 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 7; улица Новостройка с домами четной стороны под номером 4, с домами нечетной стороны под номерами 1, 5, 7; улица Набережная с домами четной стороны под номерами 2, 4, 10, 14, 18, 20, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3, 5, 11, 13; улица Вокзальная с домами четной стороны под номерами 2, 6, 8, 10, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3, 5, 7, 11; улица Студенческая с домами под номерами 1, 3, 5, 7; улица Амангельды с домами под номерами 2, 10, 12; улица Линейная с домами под номерами 1, 3, 5, 9; улица Труда с домами под номерами 1, 3.
21.
Избирательный участок № 439
В границах: село Босколь
Входят: улица Волынова с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Николаева с домами четной стороны под номерами со 2 по 26, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Советская с домами четной стороны под номерами с 4 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 15 по 53; улица Титова с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Гагарина с домами четной стороны под номерами со 2 по 26, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Целинная с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, 46, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 43; улица Октябрьская с домами четной стороны под номерами со 2 по 32, 36, 38, 40, 42 с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 57; улица Мира с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Ленина с домами под номерами 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14; улица Разина с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 9 по 21; улица Калинина с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 15; улица Озерная с домами четной стороны под номерами 2, 4, 10, 12, 14, с домами нечетной стороны под номерами с 7 по 13; переулок Совхозный с домами четной стороны под номерами 6, 8, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 5; переулок Советский с домами нечетной стороны под номерами 1, 3, 7, 9, 11.
22.
Избирательный участок № 440
В границах: село Босколь

Кіреді: нөмірі 2-ден 18-ге дейін, 22, 24, 26, 28, 30, 32 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 9-ға дейін, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 39 тақ жағынан үйлермен Нечипуренко көшесі; нөмірі 6, 8, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ға дейін тақ жағынан үйлермен Железнодорожная көшесі; нөмірі 2, 4, 6, 10, 12, 18 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21 тақ жағынан үйлермен Автогородок көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге, 18 дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 3-тен 17-ге дейін, 21, 23, 25 тақ жағынан үйлермен Просвещения көшесі; нөмірі 2-ден 6-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Школьная көшесі; нөмірі 4, 6, 8 үйлермен Белоглинная көшесі; нөмірі 4, 6, 10, 14, 16 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3, 7, 9, 11 тақ жағынан үйлермен Лесная көшесі; нөмірі 18, 22, 26, 30, 38, 44, 46, 48, 52 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 3, 7, 9, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49 тақ жағынан үйлермен Зеленая көшесі; нөмірі 1-ден 9-ға дейін тақ жағынан үйлермен Советская көшесі; нөмірі 2, 3, 5, 7, 9 үйлермен Почтовый тұйық көше; нөмірі 1, 2, 3, 4, 5, 7 үйлермен Кольцевой тұйық көше.
23.
Сайлау учаскесі № 441
Шекаралары: Талапкер ауылы
24.
Сайлау учаскесі № 442
Шекаралары: Саманы ауылы
25.
Сайлау учаскесі № 443
Шекаралары: Михайлов ауылы
26.
Сайлау учаскесі № 444
Шекаралары: Лесной ауылы
27.
Сайлау учаскесі № 445
Шекаралары: Светлый ауылы
28.
Сайлау учаскесі № 446
Шекаралары: Терентьев ауылы
29.
Сайлау учаскесі № 447
Шекаралары: Приречное ауылы
30.
Сайлау учаскесі № 448
Шекаралары: Қарабалық кенті
Кіреді: нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 21-ге дейін тақ жағынан үйлермен Казахстанская көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 53-ке дейін тақ жағынан үйлермен Урожайная көшесі; нөмірі 27-ден 35, 47, 49-ға дейін тақ жағынан үйлермен, нөмірі 28-ден 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен Гоголь көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ге дейін тақ жағынан үйлермен Горького көшесі; нөмірі 27, 29 үйлермен Гагарин көшесі; нөмірі 6-дан 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Титова көшесі; нөмірі 2а-дан 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 21-ге дейін, 31, 33 тақ жағынан үйлермен Фабричная көшесі; нөмірі 2-ден 10-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Спортивная көшесі; нөмірі 1, 3, 5, үйлермен Строителей шағын ауданы; нөмірі 1, 2, 3, 4, үйлермен Энергетиков көшесі; нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Чехова көшесі.
31.
Сайлау учаскесі № 449
Шекаралары: Қарақопа ауылы
32.
Сайлау учаскесі № 450
Шекаралары: Первомай ауылы
33.
Сайлау учаскесі № 451
Шекаралары: Өрнек ауылы
34.
Сайлау учаскесі № 452
Шекаралары: Лесное ауылы
35.
Сайлау учаскесі № 453
Шекаралары: Қарабалық кенті

Входят: улица Нечипуренко с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 27, 29, 39; улица Железнодорожная с домами четной стороны под номерами 6, 8, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Автогородок с домами четной стороны под номерами 2, 4, 6, 10, 12, 18, с домами нечетной стороны под номерами 1, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21; улица Просвещения с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, 18, с домами нечетной стороны под номерами с 3 по 17, 21, 23, 25; улица Школьная с домами четной стороны под номерами со 2 по 6, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Белоглинная с домами под номерами 4, 6, 8; улица Лесная с домами четной стороны под номерами 4, 6, 10, 14, 16, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3, 7, 9, 11; улица Зеленая с домами четной стороны под номерами 18, 22, 26, 30, 38, 44, 46,48, 52, с домами нечетной стороны под номерами 3, 7, 9, 13, 15, 19, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 43, 45, 47, 49; улица Советская с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 9; переулок Почтовый с домами под номерами 2, 3, 5, 7, 9; переулок Кольцевой с домами под номерами 1, 2, 3, 4, 5, 7.
23.
Избирательный участок № 441
В границах: село Талапкер
24.
Избирательный участок № 442
В границах: село Саманы
25.
Избирательный участок № 443
В границах: село Михайловка
26.
Избирательный участок № 444
В границах: село Лесное
27.
Избирательный участок № 445
В границах: село Светлое
28.
Избирательный участок № 446
В границах: село Терентьевка
29.
Избирательный участок № 447
В границах: село Приречное
30.
Избирательный участок № 448
В границах: поселок Карабалык
Входят: улица Казахстанская с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 21; улица Урожайная с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 53; улица Гоголя с домами нечетной стороны под номерами с 27 по 35, 47, 49, с домами четной стороны под номерами с 28 по 32; улица Горького с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Гагарина с домами по номерами 27, 29; улица Титова с домами четной стороны под номерами с 6 по 32, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Фабричная с домами четной стороны под номерами со 2а по 32, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 21, 31, 33; улица Спортивная с домами четной стороны под номерами со 2 по 10, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; микрорайон Строителей с домами под номерами 1, 3, 5; улица Энергетиков с домами под номерами 1, 2, 3, 4; улица Чехова с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13.
31.
Избирательный участок № 449
В границах: село Каракопа
32.
Избирательный участок № 450
В границах: село Первомайское
33.
Избирательный участок № 451
В границах: село Урнек
34.
Избирательный участок № 452
В границах: село Лесное
35.
Избирательный участок № 453
В границах: поселок Карабалык

Кіреді: нөмірі 4-тен 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 7 тақ жағынан үйімен Мира көшесі; нөмірі 2-ден 62-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 73-ке дейін тақ жағынан үйлермен Советская көшесі; нөмірі 2-ден 54-ке дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 65-ке дейін тақ жағынан үйлермен Совхозная көшесі; нөмірі 2-ден 56-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 55-ке дейін тақ жағынан үйлермен Пролетарская көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Кирова көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 33-ке дейін тақ жағынан үйлермен Амангелді көшесі; нөмірі 2а-дан 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен Абай көшесі; нөмірі 2-ден 58-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Речная көшесі; нөмірі 16-дан 92-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 15-тен 119-ға дейін тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 2-ден 40-қа дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 37-ге дейін тақ жағынан үйлермен Лермонтов көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Киевская көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 37-ге дейін тақ жағынан үйлермен Первомайская көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 15-ке дейін тақ жағынан үйлермен Садовая көшесі; нөмірі 2-ден 34-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 43-ке дейін тақ жағынан үйлермен Рабочая көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 29-ға дейін тақ жағынан үйлермен Космонавтов көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1,3 тақ жағынан үйлермен Больничная көшесі; нөмірі 2-ден 38-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 59-ға дейін тақ жағынан үйлермен Заводская көшесі; нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Транспортный тұйық көше; нөмірі 2-ден 8-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3 тақ жағынан үйлермен Аульский тұйық көше; нөмірі 2-ден 8-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1 тақ жағынан үйлермен Проезжий тұйық көше; нөмірі 2-ден 6-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 5-ке тақ жағынан үйлермен Школьный тұйық көше.
36.
Сайлау учаскесі № 454
Алып тасталған.
37.
Сайлау учаскесі № 455
Шекаралары:
Кособа ауылы, Карачакуль ауылы
38.
Сайлау учаскесі № 456
Шекаралары: Қарабалық кенті

Входят: улица Мира с домами четной стороны под номерами с 4 по 18, с домом нечетной стороны под номером 7; улица Советская с домами четной стороны под номерами со 2 по 62, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 73; улица Совхозная с домами четной стороны под номерами со 2 по 54, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 65; улица Пролетарская с домами четной стороны под номерами со 2 по 56, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 55; улица Кирова с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Амангельды с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 33; улица Абая с домами четной стороны под номерами со 2а по 22; улица Речная с домами четной стороны под номерами со 2 по 58, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 71; улица Набережная с домами четной стороны под номерами с 16 по 92, с домами нечетной стороны под номерами с 15 по 119; улица Лермонтова с домами четной стороны под номерами со 2 по 40, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 37; улица Киевская с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Первомайская с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 37; улица Садовая с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 15; улица Рабочая с домами четной стороны под номерами со 2 по 34, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 43; улица Космонавтов с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 29; улица Больничная с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3; улица Заводская с домами четной стороны под номерами со 2 по 38, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 59; переулок Транспортный с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; переулок Аульский с домами четной стороны под номерами со 2 по 8, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3; переулок Проезжий с домами четной стороны под номерами со 2 по 8, с домом нечетной стороны под номером 1; переулок Школьный с домами четной стороны под номерами со 2 по 6, с домом нечетной стороны под номерами с 1 по 5.
36.
Избирательный участок № 454
Исключен.
37.
Избирательный участок № 455
В границах:
село Кособа, село Карачакуль
38.
Избирательный участок № 456
В границах: поселок Карабалык

Кіреді: нөмірі 1-ден 39-ға дейін, 43, 49, 66, 75, 77 үйлермен Северный шағын ауданы; нөмірі 1-ден 15-ке дейін, 16А, 16Б Черемушки шағын ауданы; нөмірі 2-ден 42-ке дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 17-ге, 33, 35 дейін тақ жағынан үйлермен Восточный шағын ауданы; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1Г,3 тақ жағынан үйлермен Гагарин көшесі; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 25-ке дейін тақ жағынан үйлермен Новоселов көшесі; нөмірі 2-ден 24-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 11-ге дейін тақ жағынан үйлермен Герцен көшесі; нөмірі 2-ден 62-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Степная көшесі; нөмірі 2-ден 18-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Дорожная көшесі; нөмірі 2-ден 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 41-ге дейін тақ жағынан үйлермен Шевченко көшесі; нөмірі 2-ден 32-ге дейін жұп жағынан үйлермен, 1-ден 47-ге дейін тақ жағынан үйлермен Логовая көшесі; нөмірі 2-ден 14-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 60-тан 72-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 73-тен 93-ке дейін тақ жағынан үйлермен Речная көшесі; нөмірі 2-ден 26-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3 тақ жағынан үйлермен Восточная көшесі; нөмірі 5 үйімен 8 Марта тұйык көше; нөмірі 1-ден 9-ға дейін Родниковый тұйық көше; нөмірі 1-ден 7-ге дейін Разъезд көшесі; нөмірі 2 үйімен Производственная көшесі.
39.
Сайлау учаскесі № 457
Алып тасталған.
40.
Сайлау учаскесі № 458
Шекаралары: Қарабалық кенті

Входят: микрорайон Северный с домами под номерами с 1 по 39, 43, 49, 66, 75, 77; микрорайон Черемушки с домами под номерами с 1 по 15, 16А, 16Б; микрорайон Восточный с домами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17, 33, 35; улица Гагарина с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами 1Г, 3; улица Новоселов с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 25; улица Герцена с домами четной стороны под номерами со 2 по 24, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 11; улица Степная с домами четной стороны под номерами со 2 по 62, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 71; улица Дорожная с домами четной стороны под номерами со 2 по 18, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Шевченко с домами четной стороны под номерами со 2 по 22, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 41; улица Логовая с домами четной стороны под номерами со 2 по 32, с домами нечетной стороны под номерами 1 по 47; улица Набережная с домами четной стороны под номерами со 2 по 14, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Речная с домами четной стороны под номерами с 60 по 72, с домами нечетной стороны под номерами с 73 по 93; улица Восточная с домами четной стороны под номерами со 2 по 26, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3; переулок 8 марта с домом под номером 5; переулок Родниковый с домами под номерами с 1 по 9; улица Разъезд с домами под номерами с 1 по 7; улица Производственная с домом под номером 2.
39.
Избирательный участок № 457
Исключен.
40.
Избирательный участок № 458
В границах: поселок Карабалык

Кіреді: нөмірі 10-нан 22-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 5, 7, 9, 13-тен 37-ге дейін тақ жағынан үйлермен Ленина көшесі; нөмірі 53 үй, нөмірі 56 үй; нөмірі 1-ден 5-ке дейін үйлермен Заводской тұйық көше; нөмірі 40, 46, 23 үйлермен Гагарин көшесі; нөмірі 2 жұп жағынан үймен, нөмірі 1-ден 15-ке дейін тақ жағынан үйлермен Пушкин көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге, 46 дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 41-ге дейін тақ жағынан үйлермен Серке Қожамқұлов көшесі; нөмірі 2-ден 42-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 19-ға дейін тақ жағынан үйлермен Павлов көшесі; нөмірі 1, 11, 19 үйлермен Нечипуренко көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 29-ға дейін тақ жағынан үйлермен Иван Щеголихин көшесі; нөмірі 20-дан 46-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 35-тен 71-ге дейін тақ жағынан үйлермен Космонавтов көшесі; нөмірі 2-ден 16-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 7-ден 31-ге дейін тақ жағынан үйлермен Молодежная көшесі; нөмірі 36-дан 76-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 45-тен 99а-ға дейін тақ жағынан үйлермен Рабочая көшесі; нөмірі 44-тен 80-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 39-дан 75-ке дейін тақ жағынан үйлермен Первомайская көшесі; нөмірі 42-ден 100-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 39-дан 107а-ға дейін тақ жағынан үйлермен Лермонтов көшесі; нөмірі 2-ден 44-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 23-ке дейін тақ жағынан үйлермен Сералин көшесі; нөмірі 94-тен 120-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 121-ден 131-ге дейін тақ жағынан үйлермен Набережная көшесі; нөмірі 2, 4, 6, 8, 10, 12 жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1 тақ жағынан үйімен Пионерская көшесі; нөмірі 2-ден 54-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 43-ке дейін тақ жағынан үйлермен Қапан Бадыров көшесі; нөмірі 2-ден 38-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 31-ге дейін тақ жағынан үйлермен Матросова көшесі.
41.
Сайлау учаскесі № 459
Шекаралары: Славенка ауылы
42.
Сайлау учаскесі № 460
Шекаралары: Октябрское ауылы
43.
Сайлау учаскесі № 461
Шекаралары: Қарабалық кенті
Кіреді: нөмірі 2-дан 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 13-ке дейін тақ жағынан үйлермен Автомобилистов шағын ауданы; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен Терешкова көшесі; нөмірі 102-ден 120-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 109-дан 187-ге дейін тақ жағынан үйлермен Лермонтов көшесі; нөмірі 2-ден 28-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 17-ге дейін тақ жағынан үйлермен Январская көшесі; нөмірі 14-тен 20-ға дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 21-ден 49-ға дейін тақ жағынан үйлермен Нечипуренко көшесі; нөмірі 1-ден 25а-ға дейін тақ жағынан үйлермен Гоголь көшесі; нөмірі 2 үйімен Студгородок көшесі; нөмірі 44 үйімен Гагарин көшесі; нөмірі 1 үйімен Пассажирская көшесі; нөмірі 2-ден 34-ке дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 39а-ға дейін тақ жағынан үйлермен Комсомольская көшесі; нөмірі 2, 4, 17,19, 21, 21А, 25, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 34, 36 үйлермен Южная көшесі; нөмірі 1, 2, 4 үйлермен Цветочная көшесі; нөмірі 2-ден 38-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1-ден 33-ке дейін тақ жағынан үйлермен Целинная көшесі; нөмірі 1 үйімен Тихая көшесі; Метеостанция үйі, нөмірі 1-ден 4-ке дейін үйлермен Новый тұйық көше 1; нөмірі 1-ден 4-ке дейін үйлермен Дружбы тұйық көше; нөмірі 2-ден 12-ге дейін жұп жағынан үйлермен, нөмірі 1, 3, 7 тақ жағынан үйлермен Строительная көшесі.
44.
Сайлау учаскесі № 462
Шекаралары: Бөрлі ауылы
45.
Сайлау учаскесі № 463
Шекаралары: Верен ауылы
46.
Сайлау учаскесі № 464
Шекаралары: Гурянов ауылы
47.
Сайлау учаскесі № 465
Шекаралары: Тастыөзек ауылы
48.
Сайлау учаскесі № 466
Шекаралары: Смирнов ауылы
49.
Сайлау учаскесі № 467
Шекаралары: Рыбкино ауылы
50.
Сайлау учаскесі № 468
Шекаралары: Батманов ауылы
51.
Сайлау учаскесі № 469
Шекаралары: Приозерный ауылы
52.
Сайлау учаскесі № 470
Шекаралары: Ворошилов ауылы
53.
Сайлау учаскесі № 471
Шекаралары: Ельшан ауылы
54.
Сайлау учаскесі № 472
Шекаралары: Котлован ауылы
55.
Сайлау учаскесі № 473
Шекаралары: Сарыкөл ауылы
56.
Сайлау учаскесі № 474
Шекаралары: Целинный ауылы

Входят: улица Ленина с домами четной стороны под номерами с 10 по 22, с домами нечетной стороны под номерами 5, 7, 9, 13 по 37; дом под номером 53, дом под номером 56; переулок Заводской с домами под номерами с 1 по 5; улица Гагарина с домамим под номерами 40, 46, 23; улица Пушкина с домом четной стороны под номером 2, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 15; улица Серке Қожамқұлова с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, 46, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 41; улица Павлова с домами четной стороны под номерами со 2 по 42, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 19; улица Нечипуренко с домами под номерами 1, 11, 19; улица Ивана Щеголихина с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами 1 по 29; улица Космонавтов с домами четной стороны под номерами с 20 по 46, с домами нечетной стороны под номерами с 35 по 71; улица Молодежная с домами четной стороны под номерами со 2 по 16, с домами нечетной стороны под номерами с 7 по 31; улица Рабочая с домами четной стороны под номерами с 36 по 76, с домами нечетной стороны под номерами с 45 по 99а; улица Первомайская с домами четной стороны под номерами с 44 по 80, с домами нечетной стороны под номерами с 39 по 75; улица Лермонтова с домами четной стороны под номерами с 42 по 100, с домами нечетной стороны под номерами с 39 по 107а; улица Сералина с домами четной стороны под номерами со 2 по 44, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 23; улица Набережная с домами четной стороны под номерами с 94 по 120, с домами нечетной стороны под номерами с 121 по 131; улица Пионерская с домами четной стороны под номерами со 2, 4, 6, 8, 10, 12, с домом нечетной стороны под номером 1; улица Қапана Бадырова с домами четной стороны под номерами со 2 по 54, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 43; улица Матросова с домами четной стороны под номерами со 2 по 38, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 31.
41.
Избирательный участок № 459
В границах: село Славенка
42.
Избирательный участок № 460
В границах: село Октябрьское
43.
Избирательный участок № 461
В границах: поселок Карабалык
Входят: микрорайон Автомобилистов с домами четной стороны под номерами с 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 13; улица Терешковой с домами четной стороны под номерами со 2 по 28; улица Лермонтова с домами четной стороны под номерами с 102 по 120, с домами нечетной стороны под номерами с 109 по 187; улица Январская с домами четной стороны под номерами со 2 по 28, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 17; улица Нечипуренко с домами четной стороны под номерами с 14 по 20, с домами нечетной стороны под номерами с 21 по 49; улица Гоголя с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 25а; Студгородок с домом под номером 2; улица Гагарина с домом под номером 44; улица Пассажирская с домом под номером 1; улица Комсомольская с домами четной стороны под номерами со 2 по 34, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 39а; улица Южная с домами под номерами 2, 4, 17, 19, 21, 21А, 25, 26, 27, 29, 30, 30А, 31, 34, 36; улица Цветочная с домами под номерами 1, 2, 4; улица Целинная с домами четной стороны под номерами со 2 по 38, с домами нечетной стороны под номерами с 1 по 33; улица Тихая с домом под номером 1; Дом метеостанции; переулок Новый с домами под номерами с 1 по 4; переулок Дружбы с домами под номерами с 1 по 4; улица Строительная с домами четной стороны под номерами со 2 по 12, с домами нечетной стороны под номерами 1, 3, 7.
44.
Избирательный участок № 462
В границах: село Бурли
45.
Избирательный участок № 463
В границах: село Веренка
46.
Избирательный участок № 464
В границах: село Гурьяновское
47.
Избирательный участок № 465
В границах: село Тасты-Узек
48.
Избирательный участок № 466
В границах: село Смирновка
49.
Избирательный участок № 467
В границах: село Рыбкино
50.
Избирательный участок № 468
В границах: село Батмановка
51.
Избирательный участок № 469
В границах: село Приозерное
52.
Избирательный участок № 470
В границах: село Ворошиловка
53.
Избирательный участок № 471
В границах: село Ельшанское
54.
Избирательный участок № 472
В границах: село Котлованное
55.
Избирательный участок № 473
В границах: село Сарыколь
56.
Избирательный участок № 474
В границах: село Целинное