Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы мәслихатының 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 189 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 7391 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 106, 109-баптарына сәйкес Қарабалық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 94 "Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6785 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Айна" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қарабалық ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3377670,7 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 977691,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17699,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9772,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 2372508,7 мың теңге;
2) шығындар – 3456707,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -116423,2 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 44245,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 160668,7 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 37386,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -37386,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімінің 1, 2, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессия төрайымы
Ж. Ескиндирова
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
А. Тюлюбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ И.Захария
КЕЛІСІЛДІ
"Қарабалық ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ М.Шайхинов
Мәслихаттың
2017 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 189 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 94 шешіміне 1-қосымша
Қарабалық ауданының 2017 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Карабалыкского района Костанайской области от 4 декабря 2017 года № 189. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2017 года № 7391
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Карабалыкский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 94 "О районном бюджете Карабалыкского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6785, опубликовано 12 января 2017 года в районной газете "Айна") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Карабалыкского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3377670,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 977691,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям –17699,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 9772,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2372508,7 тысяч тенге;
2) затраты – 3456707,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -116423,2 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44245,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 160668,7 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 37386,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -37386,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель
внеочередной сессии
Ж. Ескиндирова
Секретарь
районного маслихата
А. Тюлюбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел финансов
акимата Карабалыкского района"
________________ И. Захария
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Карабалыкского района"
________________ М. Шайхинов
Приложение 1
к решению маслихата
от 4 декабря 2017 года № 189
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2016 года № 94
Районный бюджет Карабалыкского района на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы