Қарабалық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 67 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 4 желтоқсандағы № 382 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 желтоқсанда № 7398 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8–1) тармақшасына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 ақпандағы № 67 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6863 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған, 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданының әкімі А. Әлиев
Әкімдіктің

О внесении изменений в постановление акимата Карабалыкского района от 14 февраля 2017 года № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 4 декабря 2017 года № 382. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 декабря 2017 года № 7398
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года года "Об образовании" акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района от 14 февраля 2017 года № 67 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6863, опубликовано 14 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карабалыкского района А. Алиев
Приложение
к постановлению акимата

2017 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 382 қаулысына қосымша
Аудан әкімдігінің
2017 жылғы 14 ақпандағы
№ 67 қаулысымен бекітілген
2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата – ананың ақы төлеу мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік -аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың орташа құның бір айдағы мөлшері (теңге)
1
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Абай Құнанбаев атындағы Қарабалық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күн болатын шағын-орталығы
71
11779
үш жастан бастап 10500
2
Қарабалық ауданы Бозкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бозкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күн болатын шағын-орталығы
56
11779
үш жастан бастап 10500
3
Қарабалық ауданы Михайлов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күн болатын шағын-орталығы
24
11779
үш жастан бастап 10500
4
Қарабалық ауданы Станционный ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Станционный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күн болатын шағын-орталығы
73
11779
үш жастан бастап 10500
5
Қарабалық ауданы Белоглин ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Белоглин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күн болатын шағын-орталығы
29
11779
үш жастан бастап 10500
6
Қарабалық ауданы Научный ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Новостройка орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күн болатын шағын-орталығы
19
11779
үш жастан бастап 10500
7
Қарабалық ауданы Рыбкино ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Рыбкин бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
17
9685
2100
8
Қарабалық ауданы Подгородка ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Подгород бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
3
9685
2100
9
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Улыбка" бөбекжай- бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны

от 4 декабря 2017 года
№ 382
Утвержден
постановлением акимата района
от 14 февраля 2017 года № 67
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Карабалыкский район поселок Карабалык
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа имени Абая Кунанбаева отдела образования акимата Карабалыкского района"
71
11779
от трех лет 10500
2
Карабалыкский район село Босколь
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
56
11779
от трех лет 10500
3
Карабалыкский район село Михайловка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
24
11779
от трех лет 10500
4
Карабалыкский район село Станционное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Станционная средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
73
11779
от трех лет 10500
5
Карабалыкский район село Белоглинка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Белоглиновская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
29
11779
от трех лет 10500
6
Карабалыкский район село Научное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Новостройская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
19
11779
от трех лет 10500
7
Карабалыкский район село Рыбкино
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Рыбкинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
17
9685
2100
8
Карабалыкский район село Подгородка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Подгородская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
3
9685
2100
9
Карабалыкский район поселок Карабалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Улыбка" акимата Карабалыкского района"

240
26057
үш жасқа дейін
8757
үш жастан бастап
10500
10
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Айналайын" бөбекжай- бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
140
26104
үш жасқа дейін
8757
үш жастан бастап
10500
11
Қарабалық ауданы Святослав ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" бөбекжай- бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорыны
20
45179
7560
12
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Максим Горький атындағы №1 Қарабалық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
40
9685
2100
13
Қарабалық ауданы Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігі білім бөлімінің Мұхамеджан Сералин атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
15
9685
2100
14
Қарабалық ауданы Бөрлі ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөрлі орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
28
9685
2100
15
Қарабалық ауданы Лесное ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Есенкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
28
9685
2100
16
Қарабалық ауданы Новотроицк ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ново-Троицк орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
42
9685
2100
17
Қарабалық ауданы Приречное ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Приречный орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
30
9685
2100
18
Қарабалық ауданы Славен ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Славян орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
19
9685
2100
19
Қарабалық ауданы Смирнов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Смирнов орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
28
9685
2100
20
Қарабалық ауданы Тоғызақ ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Тоғызақ орта мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
27
9685
2100
21
Қарабалық ауданы Надеждин ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Надеждин негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
22
9685
2100
22
Қарабалық ауданы Магнай ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Примағынай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі мектепке жанындағы дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
6
9685
2100
23
Қарабалық ауданы Сарыкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
17
9685
2100
24
Қарабалық ауданы Победа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Победа негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
20
9685
2100
25
Қарабалық ауданы Шадыксаев ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Шадықсай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
5
9685
2100
26
Қарабалық ауданы Ворошилов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Веселый кут бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
25
9685
2100
27
Қарабалық ауданы Қособа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қособа бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
14
9685
2100
28
Қарабалық ауданы Лесной ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Лесная бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
7
9685
2100
29
Қарабалық ауданы Целинный ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Целинный бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
4
9685
2100
30
Қарабалық ауданы Ельшан ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Елшан бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
7
9685
2100
31
Қарабалық ауданы Верен ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Верен бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
16
9685
2100
32
Қарабалық ауданы Октябрь ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Октябрь бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
8
9685
2100
33
Қарабалык ауданы Бозкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бозкөл бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
15
9685
2100
34
Қарабалык ауданы Гурьянов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Гурьянов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
15
9685
2100
35
Қарабалык ауданы Терентьев ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Терентьев бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекетті мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық емес күн болатын шағын-орталығы
9
9685
2100

240
26057
до трех лет 8757, от трех лет 10500
10
Карабалыкский район поселок Карабалык
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Айналайын" акимата Карабалыкского района"
140
26104
до трех лет 8757, от трех лет 10500
11
Карабалыкский район село Святославка
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Карлыгаш" акимата Карабалыкского района"
20
45179
7560
12
Карабалыкский район поселок Карабалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Карабалыкская средняя школа № 1 имени Максима Горького отдела образования акимата Карабалыкского района"
40
9685
2100
13
Карабалыкский район поселок Карабалык
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа имени Мухамеджана Сералина" отдела образования акимата Карабалыкского района
15
9685
2100
14
Карабалыкский район село Бурли
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Бурлинская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
28
9685
2100
15
Карабалыкский район село Лесное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Есенкольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
28
9685
2100
16
Карабалыкский район село Новотроицкое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ново-Троицкая средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
42
9685
2100
17
Карабалыкский район село Приреченое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Приреченская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
30
9685
2100
18
Карабалыкский район село Славенка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Славянская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
19
9685
2100
19
Карабалыкский район село Смирновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Смирновская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
28
9685
2100
20
Карабалыкский район село Тогузак
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Тогузакская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
27
9685
2100
21
Карабалыкский район село Надеждинка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
22
9685
2100
22
Карабалыкский район село Магнай
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Примагнайская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
6
9685
2100
23
Карабалыкский район село Сарыколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Сарыкольская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
17
9685
2100
24
Карабалыкский район село Победа
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении Побединская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района
20
9685
2100
25
Карабалыкский район село Шадыксаевка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении Шадыксаевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района
5
9685
2100
26
Карабалыкский район село Ворошиловка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Веселокутская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
25
9685
2100
27
Карабалыкский район село Кособа
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кособинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
14
9685
2100
28
Карабалыкский район село Лесное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Лесная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
9685
2100
29
Карабалыкский район село Целинное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Целинная начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
4
9685
2100
30
Карабалыкский район село Ельшанское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ельшанская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7
9685
2100
31
Карабалыкский район село Веренка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Веренская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
16
9685
2100
32
Карабалыкский район село Октябрьское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Октябрьская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
8
9685
2100
33
Карабалыкский район село Босколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Боскольская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
15
9685
2100
34
Карабалыкский район село Гурьяновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Гурьяновская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
15
9685
2100
35
Карабалыкский район село Терентьевка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении Терентьевская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района
9
9685
2100