Әкімдіктің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 51 "2017 жылға арналған Қарасу ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 216 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 желтоқсанда № 7413 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қарасу ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 51 "2017 жылға арналған Қарасу ауданында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6967 нөмірімен тіркелген, 2017 жылғы 18 сәуірде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі В. Ионенко

О признании утратившим силу постановления акимата от 13 марта 2017 года № 51 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Карасуском районе на 2017 год"
Постановление акимата Карасуского района Костанайской области от 14 декабря 2017 года № 216. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 декабря 2017 года № 7413
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Карасуского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасуского района от 13 марта 2017 года № 51 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Карасуском районе на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6967, опубликовано 18 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района В. Ионенко