Қостанай ауданы Затобол кентінің құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы Затобол кенті әкімінің 2017 жылғы 10 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 ақпанда № 6848 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Қостанай ауданының Затобол кенті халқының пiкiрiн ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Затобол кенті әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданы Затобол кентінің Калинин көшесі Тәуелсіздік көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Затобол кенті әкімінің
міндетін атқарушы
З. Курсумбаева

О переименовании составной части поселка Затобольск Костанайского района
Решение акима поселка Затобольск Костанайского района Костанайской области от 10 февраля 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 февраля 2017 года № 6848
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения поселка Затобольск Костанайского района, на основании заключения областной ономастической комиссии от 12 декабря 2016 года, исполняющий обязанности акима поселка Затобольск РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Калинина поселка Затобольск Костанайского района в улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима поселка Затобольск
З. Курсумбаева