Мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 166 "Қостанай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 124 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 сәуірде № 6978 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 19 ақпандағы № 166 "Қостанай аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4523 тіркелген, 2014 жылғы 25 сәуірде "Арна" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезектен
тыс сессиясының төрағасы
С. Байгабулов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров

О признании утратившим силу решения маслихата от 19 февраля 2014 года № 166 "Об утверждении регламента Костанайского районного маслихата"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 31 марта 2017 года № 124. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 10 апреля 2017 года № 6978
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 19 февраля 2014 года № 166 "Об утверждении регламента Костанайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4523, опубликовано 25 апреля 2014 года в газете "Арна").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии Костанайского
районного маслихата
С. Байгабулов
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров