Қостанай ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 1 "Қостанай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2017 жылғы 16 мамырдағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 маусымда № 7107 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 2020 жылғы 13 наурыздағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімінің 13.03.2020 № 1 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабына сәйкес, ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай ауданы әкімінің 2014 жылғы 12 наурыздағы № 1 "Қостанай ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4525 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Арна" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы:
№ 560 сайлау учаскесі осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
барлық мәтіні бойынша Калинин көшесін Тәуелсіздік көшесіне өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуына бақылау "Қостанай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Ахметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қостанай аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
______________ В. Панин
16 мамыр 2017 жыл
Әкімінің
2017 жылғы 16 мамырдағы
№ 2 шешіміне қосымша
Әкімінің
2014 жылғы 12 наурыздағы
№ 1 шешіміне қосымша
№ 560 сайлау учаскесі
Затобол кентінің шекараларында: Тәуелсіздік 53, 53а, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, Чехов тақ жақ 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 5/1, 5/2, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, жұп жақ 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, Попович тақ жақ 69/1, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109 а, жұп жақ 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, Комаров 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, Островский көшелері, Попович тұйық көшесінің тақ жағы 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, жұп жағы 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, Нұрай шағын ауданы.

О внесении изменений в решение акима Костанайского района от 12 марта 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Костанайском районе"
Решение акима Костанайского района Костанайской области от 16 мая 2017 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2017 года № 7107. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 13 марта 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Костанайского района Костанайской области от 13.03.2020 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Костанайского района от 12 марта 2014 года № 1 "Об образовании избирательных участков в Костанайском районе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4525, опубликовано 28 марта 2014 года в газете "Арна") следующие изменения:
в приложении к указанному решению:
избирательный участок № 560 изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению;
по всему тексту улицу Калинина изменить на улицу Тәуелсіздік.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Костанайского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Ахметов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Костанайской
Районной избирательной комиссии
______________ В. Панин
16 мая 2017 года
Приложение
к решению акима
от 16 мая 2017 года № 2
Приложение
к решению акима
от 12 марта 2014 года № 1
Избирательный участок № 560
В границах поселка Затобольск: улицы Тәуелсіздік 53, 53а, 53/1, 53/2, 53/3, 53/4, Чехова нечетная сторона 1а, 1/1, 1/2, 1/3, 5/1, 5/2, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, четная сторона 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, Поповича нечетная сторона 69/1, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 107а, 109а, четная сторона 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, Комарова 1а, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, Островского, переулка Поповича нечетная сторона 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, четная сторона 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, микрорайон Нурай.