Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 87 "Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2017 жылғы 28 шілдедегі № 153 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 16 тамызда № 7163 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109, 111-баптарына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 87 "Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6790 тіркелген, 2017 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 7649290,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 3442819,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 13517,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 125338,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 4067616,4 мың теңге;
2) шығындар - 8867444,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -8236,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 91901,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 100137,3 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1209917,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1209917,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағы алып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 9-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен еңбек нарығын дамытуға 15728,0 мың теңге сомасында, оның ішінде еңбек ақысын жарым-жартылай субсидиялауға 6651,0 мың теңге сомасында, жастар тәжірибесіне 8599,0 мың теңге сомасында, көшуге субсидиялар беруге 478,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 20-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"20. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен сібір жарасы көмінділерінің топырақты ошақтарының қоршауларын жерге орналастыру құжаттамасын әзірлеуге, топографиялауға және орнатуға 4686,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 29-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 87 "О районном бюджете Костанайского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 28 июля 2017 года № 153. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 августа 2017 года № 7163
В соответствии со статьями 106, 109, 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2016 года № 87 "О районном бюджете Костанайского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6790, опубликовано 18 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы - 7649290,4 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3442819,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 13517,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 125338,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 4067616,4 тысячи тенге;
2) затраты - 8867444,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -8236,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 91901,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов -100137,3 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1209917,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -1209917,3 тысячи тенге.";
пункт 4 указанного решения исключить;
пункт 9 указанного решения изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на развитие рынка труда в сумме 15728,0 тысяч тенге, в том числе на частичное субсидирование заработной платы в сумме 6651,0 тысяча тенге, на молодежную практику в сумме 8599,0 тысяч тенге, на предоставление субсидий на переезд в сумме 478,0 тысяч тенге.";
пункт 20 указанного решения изложить в новой редакции:
"20. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на разработку землеустроительной документации, топографирование и устройство ограждений почвенных очагов сибиреязвенных захоронений в сумме 4686,0 тысяч тенге.";
пункт 29 указанного решения изложить в новой редакции:

"29. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен Затобол кентіндегі Ленин көшесін реконструкциялауға 369078,0 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 30-13-тармағымен толықтырылсын:
"30-13. 2017 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарды өтеуге 287,0 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6-қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қостанай аудандық
мәслихатының кезекті
сессиясының төрағасы
С. Байгабулов
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Копжасаров
КЕЛІСІЛДІ
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ З. Кенжегарина
Мәслихаттың
2017 жылғы 28 шілдедегі
№ 153 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 87 шешіміне 1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

"29. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из областного бюджета на реконструкцию улицы Ленина в поселке Затобольск в сумме 369078,0 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 30-13 следующего содержания:
"30-13. Учесть, что в бюджете района на 2017 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в сумме 287,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель очередной
сессии Костанайского
районного маслихата
С. Байгабулов
Секретарь Костанайского
районного маслихата
Б. Копжасаров
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов" акимата Костанайского
района
________________ З. Кенжегарина
Приложение 1
к решению маслихата
от 28 июля 2017 года № 153
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2016 года № 87
Районный бюджет на 2017 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2626,0
"Қостанай ауданының Надеждин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
785,0
"Қостанай ауданының Озерный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1156,0
"Қостанай ауданының Октябрь ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1198,0
"Қостанай ауданының Половников ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
555,0
"Қостанай ауданының Садчиков ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1016,0
"Қостанай ауданының Ульянов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
639,0
"Қостанай ауданының Шишкин ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
790,0

2626,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Надеждинского сельского округа Костанайского района"
785,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Озерное Костанайского района"
1156,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Октябрьского сельского округа Костанайского района"
1198,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Половниковского сельского округа Костанайского района"
555,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Садчиковского сельского округа Костанайского района"
1016,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Ульяновского сельского округа Костанайского района"
639,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Шишкинского сельского округа Костанайского района"
790,0