Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 68 "Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Меңдіқара ауданы мәслихатының 2017 жылғы 7 желтоқсандағы № 151 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 желтоқсанда № 7392 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес, Меңдіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2016 жылғы 22 желтоқсандағы № 68 "Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6783 тіркелген, 2017 жылғы 12 қаңтарда "Меңдіқара үні" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Меңдіқара ауданының 2017-2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3444948,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 624256,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7724,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 12767,4 мың теңге;
трансферттер түсімдер бойынша –2800200,3 мың теңге;
2) шығындар – 3498028,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29757,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 40842,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11085,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -82837,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82837,4 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 -қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Қ. Арықов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Меңдіқара ауданының қаржы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
________________ С. Хабалкина
2017 жылғы 7 желтоқсан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Меңдіқара ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________Н. Тимашова
2017 жылғы 7 желтоқсан
Мәслихаттың
2017 жылғы 7 желтоқсандағы
№ 151 шешіміне 1- қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 68 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2017-2019 годы"
Решение маслихата Мендыкаринского района Костанайской области от 7 декабря 2017 года № 151. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2017 года № 7392
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Мендыкаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 68 "О районном бюджете Мендыкаринского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6783, опубликовано 12 января 2017 года в районной газете "Меңдіқара үні") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мендыкаринского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 3444948,3 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 624256,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7724,6 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12767,4 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2800200,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3498028,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29757,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 40842,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11085,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -82837,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –82837,4 тысяч тенге.".
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
К. Арыков
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов Мендыкаринского
района"
_____________ С. Хабалкина
7 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Мендыкаринского
района"
____________ Н. Тимашова
7 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 декабря 2017 года
№ 151
Приложение 1
к решению маслихата