Науырзым ауданы Қарамеңді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 148 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 8 қаңтарда № 7460 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Науырзым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарамеңді ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –119333,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 12839,0 мың теңге;
трансферт түсімдері бойынша – 106494,0 мың теңге;
2) шығындар – 119333,0 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қостанай облысы Науырзым ауданы мәслихатының 11.12.2018 № 236 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Қарамеңді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 106494,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
Г. Әбенова
КЕЛІСІЛДІ
Науырзым ауданы Қарамеңді
ауылдық округі әкімінің м.а.
__________ Н. Ольшанецкая
КЕЛІСІЛДІ
"Науырзым ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
__________________ Н. Дехтярева
Мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 148 шешіміне 1-қосымша
Қарамеңді ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

О бюджете Карамендинского сельского округа Наурзумского района на 2018-2020 годы
Решение маслихата Наурзумского района Костанайской области от 21 декабря 2017 года № 148. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 8 января 2018 года № 7460.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Наурзумский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Карамендинского сельского округа на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 119333,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 12839,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 106494,0 тысячи тенге;
2) затраты – 119333,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Наурзумского района Костанайской области от 11.12.2018 № 236 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Карамендинского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2018 год в сумме 106494,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата
Г.Абенова
СОГЛАСОВАНО
И.о акима Карамендинского
сельского округа Наурзумского
района
_____________ Н. Ольшанецкая
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
финансов Наурзумского района"
________________ Н. Дехтярева
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2017 года № 148
Бюджет Карамендинского сельского округа на 2018 год