Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 маусымдағы № 116 "Ұзынкөл ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 56 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 31 наурызда № 6958 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 46-бабына сәйкес Ұзынкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ұзынкөл ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесін бекіту туралы" 2016 жылғы 3 маусымдағы № 116 әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6486 болып тіркелген, "Нұрлы жол" газетінде 2016 жылғы 23 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ұзынкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушысы
Н. Әбдірахманова

О признании утратившим силу постановления акимата Узункольского района от 3 июня 2016 года № 116 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Узункольского района"
Постановление акимата Узункольского района Костанайской области от 13 марта 2017 года № 56. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 31 марта 2017 года № 6958
В соответствии со статьей 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Узункольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Узункольского района от 3 июня 2016 года № 116 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Узункольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6486, опубликовано 23 июня 2016 года в газете "Нұрлы жол").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Узункольского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий
обязанности акима района
Н. Абдрахманова