Мәслихаттың 2014 жылғы 13 наурыздағы № 180 "Ұзынкөл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2017 жылғы 2 тамыздағы № 118 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 15 тамызда № 7160 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 13 наурыздағы № 180 "Ұзынкөл аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4595 тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессия төрайымы В. Лазарева
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Бараншина

О признании утратившим силу решения маслихата от 13 марта 2014 года № 180 "Об утверждении Регламента Узункольского районного маслихата"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 2 августа 2017 года № 118. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 августа 2017 года № 7160
В соответствии со статьей 27, подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата от 13 марта 2014 года №180 "Об утверждении Регламента Узункольского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4595, опубликовано 15 мая 2014 года в газете "Нұрлы жол").
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной сессии В. Лазарева
Секретарь районного маслихата А. Бараншина