Федоров ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 5 "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2017 жылғы 27 наурыздағы № 4 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 сәуірде № 7016 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 2018 жылғы 21 мамырдағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Федоров ауданы әкімінің 21.05.2018 № 2 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының 23-бабы 1-тармағына сәйкес ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы әкімінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 5 "Федоров ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4507 болып тіркелген, 2014 жылғы 3 сәуірде "Федоровские новости" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін: 39) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"№ 834 сайлау учаскесі Курское ауылының шекараларында"
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Исабаев
КЕЛІСІЛДІ
Федоров
аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ А. Оспанова

О внесении изменения в решение акима Федоровского района от 6 марта 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района"
Решение акима Федоровского района Костанайской области от 27 марта 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 апреля 2017 года № 7016. Утратило силу решением акима Федоровского района Костанайской области от 21 мая 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Федоровского района Костанайской области от 21.05.2018 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Федоровского района от 6 марта 2014 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4507, опубликовано 3 апреля 2014 года в районной газете "Федоровские новости") следующее изменение: подпункт 39) изложить в следующей редакции:
"Избирательный участок № 834 В границах: села Курское".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Федоровского района".
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Исабаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Федоровской районной
избирательной комиссии
_________________ А. Оспанова