2018 жылға арналған бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 қазандағы № 367 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қарашада № 7281 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2018 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 10 октября 2017 года № 367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 ноября 2017 года № 7281
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2018 жылға арналған ұйымдар бөлінісінде бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшiн жұмыс орындарына квота мөлшері қосымшаға сәйкес белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау әлеуметтік мәселелер жөніндегі Федоров ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және өз әрекетін 2018 жылдың 1 қантарынан бастап туындаған қатынастарға таратады.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Әкiмдіктің

1. Установить размер квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в разрезе организаций на 2018 год, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Федоровского района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2018 года.
Аким района Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата