Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 28 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 13 қарашадағы № 396 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 қарашада № 7340 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 ақпандағы № 28 "2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6864 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы";
көрсетілген қаулының 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2017 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров
ауданының әкімі
Т. Исабаев
Әкімдіктің
2017 жылғы 13 қарашадағы
№ 396 қаулысына қосымша
Әкімдіктің
2017 жылғы 6 ақпандағы
№ 28 қаулысына қосымша
2017 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
Федоров ауданы, Чистый Чандак ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Камышин орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік шағын орталық
15

О внесении изменений в постановление акимата Федоровского района от 6 февраля 2017 года № 28 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 13 ноября 2017 года № 396. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 ноября 2017 года № 7340
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района от 6 февраля 2017 года № 28 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6864, опубликовано 15 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
заголовок указанного постановления изложить в новой редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год";
пункт 1 указанного постановления изложить в новой редакции:
"1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2017 год, согласно приложению.";
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Федоровского района
Т. Исабаев
Приложение
к постановлению акимата
от 13 ноября 2017 года № 396
Приложение
к постановлению акимата
от 6 февраля 2017 года № 28
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2017 год
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в дошкольных организациях в месяц (тенге)
1
Федоровский район, село Чистый Чандак
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Камышинская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
15

20516
үш жасқа дейін 6300
үш жасынан бастап 7300
16
Федоров ауданы Баннов ауылы
"Федоров ауданы әкімдігінің "Солнышко" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
63
21881
үш жасқа дейін 6300
үш жасынан бастап 7300
17
Федоров ауданы Вишневый ауылы
"Федоров ауданы әкімдігінің "Ақбота" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
37
21288
үш жасқа дейін 6300
үш жасынан бастап 7300
18
Федоров ауданы Первомай ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің "Журавушка" Ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны
41
19276
үш жасқа дейін 6300
үш жасынан бастап 7300
19
Федоров ауданы Федоров ауылы
"Федоров ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" Ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
142
22818
үш жасқа дейін 6300
үш жасынан бастап 7300
20
Федоров ауданы, Федоров ауылы
"Федоров ауданы әкімдігінің "Балбөбек" бөбекжай -бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
75
27333
үш жасқа дейін 6300
үш жасынан бастап 7300
21
Федоров ауданы Баннов ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Баннов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
11
4065
22
Федоров ауданы Лесной ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қоржынкөл орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
20
4065
23
Федоров ауданы Успенов ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Успенов орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
50
4065
24
Федоров ауданы Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Димитров атындағы №1 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
40
4065
25
Федоров ауданы Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "М. Мәметова атындағы №4 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
26
4065
26
Федоров ауданы Федоров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "№2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
15
4065
27
Федоров ауданы Копычен ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Копычен негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
29
4065
28
Федоров ауданы Курск ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Курск бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
7
4065
29
Федоров ауданы Большой ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Большая бастауыш" мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
10
4065
30
Федоров ауданы Александрополь ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Александрополь бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
16
4065
31
Федоров ауданы Жаңақой ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жанахай бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
17
4065
32
Федоров ауданы Калинов ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Калинов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
11
4065
33
Федоров ауданы Жыланды ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Жыланды бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
3
4065
34
Федоров ауданы Алаботалы ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Ала-Бутала бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
4
4065
35
Федоров ауданы Қарақопа ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Қарақопа бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
14
4065
36
Федоров ауданы Запасный ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Запасный бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
5
4065
37
Федоров ауданы Трактовый ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Трактов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
8
4065
38
Федоров ауданы Белояров ауылы
Федоров ауданы әкімдігінің білім бөлімінің "Белояров негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі толық күндік емес шағын орталық
9
4065

20516
до трех лет 6300
от трех лет 7300
16
Федоровский район, село Банновка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Солнышко" акимата Федоровского района
63
21881
до трех лет 6300
от трех лет 7300
17
Федоровский район, село Вишневое
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Ақбота" акимата Федоровского района
37
21288
до трех лет 6300
от трех лет 7300
18
Федоровский район, село Первомайское
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Журавушка" акимата Федоровского района
41
19276
до трех лет 6300
от трех лет 7300
19
Федоровскиий район, село Федоровка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" акимата Федоровского района
142
22818
до трех лет 6300
от трех лет 7300
20
Федоровскиий район, село Федоровка
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балбөбек" акимата Федоровского района
75
27333
до трех лет 6300
от трех лет 7300
21
Федоровский район, село Банновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Банновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
11
4065
22
Федоровский район, село Лесное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Коржинкольская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
20
4065
23
Федоровский район, село Успеновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Успеновская средняя школа" отдела образования акимата Федоровского района
50
4065
24
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 1 имени Димитрова" отдела образования акимата Федоровского района
40
4065
25
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 4 имени М.Маметовой" отдела образования акимата Федоровского района
26
4065
26
Федоровский район, село Федоровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Средняя школа № 2" отдела образования акимата Федоровского района
15
4065
27
Федоровский район, село Копыченка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Копыченская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
29
4065
28
Федоровский район, село Курское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Курская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
7
4065
29
Федоровский район, село Большое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Большая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
10
4065
30
Федоровский район, село Александрополь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Александропольская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
16
4065
31
Федоровский район, село Жанакой
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жанахайская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
17
4065
32
Федоровский район, село Калиновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Калиновская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
11
4065
33
Федоровский район, село Жыланды
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Жиландинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
3
4065
34
Федоровский район, село Алабутала
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Ала-Буталинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
4
4065
35
Федоровский район, село Каракопа
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Каракопинская начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
14
4065
36
Федоровский район, село Запасное
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Запасная начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
5
4065
37
Федоровский район, село Трактовое
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Трактовая начальная школа" отдела образования акимата Федоровского района
8
4065
38
Федоровский район, село Белояровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Белояровская основная школа" отдела образования акимата Федоровского района
9
4065