Федоров ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 198 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қаңтарда № 7482 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 75-бабына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38349,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6294,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 106,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 31949,0 мың теңге;
2) шығындар – 38349,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 289 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2018 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 31949,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. 2018 жылға арналған Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің бюджетінде ауылдық округтің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі көзделмегені ескерілсін.
4. Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52551,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14157,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2894,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 35500,0 мың теңге;
2) шығындар – 52551,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.

О бюджетах сельских округов Федоровского района на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 25 декабря 2017 года № 198. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 января 2018 года № 7482.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 38349,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6294,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 106,7 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 31949,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38349,7 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.12.2018 № 289 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 31949,0 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Банновского сельского округа Федоровского района на 2018 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета сельского округа в районный бюджет.
4. Утвердить бюджет Пешковского сельского округа Федоровского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 52551,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14157,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2894,5 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35500,0 тысяч тенге;
2) затраты – 52551,5 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 289 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2018 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 35500,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6. 2018 жылға арналған Федоров ауданы Пешков ауылдық округінің бюджетінде ауылдық округтің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі көзделмегені ескерілсін.
7. Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 172853,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 75135,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 17225,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 80493,0 мың теңге;
2) шығындар – 172853,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 07.12.2018 № 289 шешімімен (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2018 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін субвенция көлемі 80493,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
9. 2018 жылға арналған Федоров ауданы Федоров ауылдық округінің бюджетінде ауылдық округтің бюджетінен аудандық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі көзделмегені ескерілсін.
10. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
VIII сессияның төрағасы Р. Байменов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенғазин
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданы Баннов
ауылдық округінің әкімі
_________ В. Воробкало
25 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданы Пешков
ауылдық округінің әкімі
___________ А. Ержанов
25 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
Федоров ауданы Федоров
ауылдық округінің әкімі
____________ Б. Умертаев
25 желтоқсан 2017 жыл
"КЕЛІСІЛДІ"
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ С. Завощенко
25 желтоқсан 2017 жыл
Мәслихаттың
2017 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 198 шешіміне
1-қосымша
Федоров ауданы Баннов ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.12.2018 № 289 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 35500,0 тысяч тенге.
6. Учесть, что в бюджете Пешковского сельского округа Федоровского района на 2018 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета сельского округа в районный бюджет.
7. Утвердить бюджет Федоровского сельского округа Федоровского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 172853,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 75135,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 17225,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступление трансфертов – 80493,0 тысяч тенге;
2) затраты – 172853,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 07.12.2018 № 289 (вводится в действие с 01.01.2018).
8. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2018 год предусмотрены объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 80493,0 тысячи тенге.
9. Учесть, что в бюджете Федоровского сельского округа Федоровского района на 2018 год не предусмотрены объемы бюджетных изъятий из бюджета сельского округа в районный бюджет.
10. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель VIII сессии Р. Байменов
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Банновского сельского
округа Федоровского района
_____________ В. Воробкало
25 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Пешковского сельского
округа Федоровского района
_______________ А. Ержанов
25 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Федоровского сельского
округа Федоровского района
_______________ Б. Умертаев
25 декабря 2017 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_________________ С. Завощенко
25 декабря 2017 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2017 года
№ 198
Бюджет Банновского сельского округа Федоровского района на 2018 год