Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 252/8 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 7 сәуірдегі № 81/2 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 5 мамырда № 5492 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 25.12.2020 № 285/5 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 тамыздағы "Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" № 252/8 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4736 болып тіркелді, 2015 жылғы 9 қазанда "Регион.kz" газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
5-тармақтың 3), 6) тармақшалары мынадай редакцияда жазылсын:
"3) бөлімнің жауапты маманы ұсынылған құжаттардың стандарт талаптарына сәйкестігін зерделейді, стандарт талаптарына сәйкес болмаған жағдайда стандарттың 9-1 тармағында көрсетілген негіздер бойынша дәлелді түрде бас тартады, субсидиялар беруге оң шешім алған жағдайда тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізімін және субсидиялар беруге теріс шешім қабылдаған өтініш берушілердің тізбесін облыс басқармасына жолдайды - 4 (төрт) жұмыс күні;";
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне өтініш берушілердің шотына тиесілі субсидияларды аудару үшін төлем шоттары тізілімін және төлем шотын ұсынады - 3 (үш) жұмыс күні.";
9-тармақтың 1) тармақшасындағы "стандарттың 9-қосымшасына" сөздері мен саны "стандарттың 12-қосымшасына" сөздері және сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 27 августа 2015 года № 252/8 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"
Постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2017 года № 81/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 мая 2017 года № 5492. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2020 года № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Постановление акимата Павлодарской области от 7 апреля 2017 года № 81/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 мая 2017 года № 5492. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 декабря 2020 года № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.12.2020 № 285/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 27 августа 2015 года № 252/8 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4736, опубликовано 9 октября 2015 года в газете "Регион.kz") следующие изменения:
подпункты 3), 6) пункта 5 изложить в следующей редакции:
"3) ответственный специалист отдела изучает представленные документы на соответствие требованиям стандарта, в случае несоответствия требованиям стандарта дает мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта, в случае положительного решения в предоставлении субсидии направляет перечень одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий и перечень заявителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий в управление области - 4 (четыре) рабочих дня;
6) ответственный специалист услугодателя предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестры счетов к оплате и счета к оплате для перечисления причитающихся субсидий за счет заявителя - 3 (три) рабочих дня.";
в подпункте 1) пункта 9 слова и цифру "приложению 9 стандарта" заменить словами и цифрами "приложению 12 стандарта";

мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің 2, 3-қосымшалары осы қаулының 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулының ресми жариялануын;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

приложения 2, 3 регламента государственной услуги изложить в новой редакции согласно, приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
официальное опубликование настоящего постановления;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.

Ұсынылған құжаттардың стандарттың талаптарына сәйкестігін зерделейді, стандарт талаптарына сәйкес болмаған жағдайда, стандарттың 9-1 тармағында көрсетілген негіздер бойынша дәлелді түрде бас тартады
Құжаттарды қабылдау, тіркеу
Құжаттарды қарау
Құжаттарды қабылдау
4
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Бұрыштама қою үшін құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жолдау
Өтінішті және қоса берілген құжаттарды жауапты орындаушыға беру
Субсидиялар беруге оң шешім алған жағдайда тиесілі субсидиялар төлеу туралы мақұлдаған өтінімдердің тізімін және субсидиялар беруге теріс шешім қабылдаған өтініш берушілердің тізбесін облыс басқармасына жолдайды
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жолдайды
Көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманына жіберу
Тиесілі субсидияларды аудару үшін қазынашылықтың аумақтық бөлімшесіне төлем шоттары тізілімін және төлем шоттарын ұсынады
5
Орындау мерзімі
15 (он бес) минуттан аспайды
30 (отыз) минуттан аспайды
4 (төрт) жұмыс күні
15 (он бес) минуттан аспайды
30 (отыз) минуттан аспайды
3 (үш) жұмыс күні
Өтінішті қараудың жалпы мерзімі - 8 (сегіз) жұмыс күні
Павлодар облысы әкімдігінің
2017 жылғы "7" сәуірдегі
№ 81/2 қаулысына
2-қосымша
"Тұқым шаруашылығын
дамытуды субсидиялау"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
3-қосымша
"Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялау" мемлекеттік
қызметті көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы

Изучает представленные документы на соответствие требованиям стандарта, в случае несоответствия требованиям стандарта дает мотивированный отказ по основаниям, предусмотренным пунктом 9-1 стандарта
Прием, регистрация документов
Рассмотрение документов
Прием документов
4
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Направление документов руководителю для наложения резолюции
Передача заявления и прилагаемых документов ответственному специалисту
В случае положительного решения в предоставлении субсидии направляет перечень одобренных заявок об оплате причитающихся субсидий и перечень заявителей, по которым принято отрицательное решение в предоставлении субсидий в управление области
Направляет руководителю услугодателя
Передача ответственному специалисту услугодателя
Предоставляет в территориальное подразделение казначейства реестры счетов к оплате и счета к оплате для перечисления причитающихся субсидий
5
Сроки исполнения
не более 15 (пятнадцати) минут
не более 30 (тридцати) минут
4 (четыре) рабочих дня
не более 15 (пятнадцати) минут
не более 30 (тридцати) минут
3 (три) рабочих дня
Общий срок рассмотрения заявления составляет - 8 (восемь) рабочих дней
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "7" апреля 2017 года № 81/2
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Субсидирование
развития семеноводства"
Справочник бизнес-процессов оказания
государственной услуги "Субсидирование развития семеноводства"