Павлодар облысы Лебяжі ауданының Байымбет, Тереңкөл, Құмсуат, Широкое ауылдарын тарату туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 31 наурыздағы № 6 және Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 31 наурыздағы № 110/12 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 мамырда № 5500 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Лебяжі ауданының өкілді және атқарушы органдарының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Таратылсын және есептік деректерден шығарылсын:
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Лебяжі ауданы Шақа ауылының құрамына енгізу арқылы Шақа ауылдық округінің Байымбет ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Лебяжі ауданы Тақыр ауылының құрамына енгізу арқылы Баймолда ауылдық округінің Тереңкөл ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Лебяжі ауданы Черное ауылының құрамына енгізу арқылы Қызыләскер ауылдық округінің Құмсуат ауылы;
елді мекен мәртебесінен айырылуына байланысты кейіннен есептік деректерден шығару және оның аумағын Лебяжі ауданы Жамбыл ауылының құрамына енгізу арқылы Жамбыл ауылдық округінің Широкое ауылы.
2. Осы қаулының және шешімнің орындалуын бақылау азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі облыстық мәслихаттың тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы,
облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

Об упразднении сел Баимбет, Теренколь, Кумсуат, Широкое Лебяжинского района Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 6 и решение маслихата Павлодарской области от 31 марта 2017 года № 110/12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 мая 2017 года № 5500
В соответствии с подпунктом 3) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" учитывая мнение представительного и исполнительного органов Лебяжинского района акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Упразднить и исключить из учетных данных:
село Баймбет Шакинского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Шака Лебяжинского района;
село Теренколь Баймульдинского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Такир Лебяжинского района;
село Кумсуат Кызыласкерского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Черное Лебяжинского района;
село Широкое Жамбылского сельского округа в связи с утратой им статуса населенного пункта с последующим исключением из учетных данных и включением его территории в состав села Жамбыл Лебяжинского района.
2. Контроль за исполнением данного постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящее постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата В. Берковский