Павлодар облысының кейбір елді мекендерін қайта атау және транскрипциясын өзгерту туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 16 қазандағы № 8 және Павлодар облыстық мәслихатының 2017 жылғы 16 қазандағы № 154/16 бірлескен қаулысы мен шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 30 қазанда № 5659 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 30 мамырдағы және 2017 жылғы 15 тамыздағы қорытындылары негізінде, тиісті аумақтар тұрғындарының пікірін ескере отырып, Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облысының кейбір елді мекендері:
1) Баянауыл ауданы бойынша:
Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округінің "Большевик" ауылы "Шоманкөл" ауылы болып;
Баянауыл ауданы Шөптікөл ауылдық округінің "ЦЭС" ауылы "Майкөбе" ауылы болып;
Баянауыл ауданы Қызылтау ауылдық округінің "ТЭЦ" ауылы "Үйтас" ауылы болып;
Баянауыл ауданы Күркелі ауылдық округінің "Күркелі" ауылы "Жұмат Шанин" ауылы болып қайта аталсын;
2) Павлодар қаласы бойынша:
Павлодар қаласы "Муялды" ауылы атауының транскрипциясы "Мойылды" ауылы деп өзгертілсін.
2. Осы қаулы және шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқықтары мен заңды мүдделерін қамтамасыз ету мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі Б. Бақауов
Сессия төрағасы О. Крук
Облыстық мәслихаттың хатшысы В. Берковский

О переименовании и изменении транскрипции некоторых населенных пунктов Павлодарской области
Совместное постановление акимата Павлодарской области от 16 октября 2017 года № 8 и решение маслихата Павлодарской области от 16 октября 2017 года № 154/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 30 октября 2017 года № 5659
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключений областной ономастической комиссии от 30 мая 2017 года и 15 августа 2017 года, учитывая мнение населения соответствующих территорий акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые населенные пункты Павлодарской области:
1) по Баянаульскому району:
село "Большевик" Куркелинского сельского округа Баянаульского района в село "Шоманколь";
село "ЦЭС" Шоптыкольского сельского округа Баянаульского района в село "Майкөбе";
село "ТЭЦ" Кызылтауского сельского округа Баянаульского района в село "Үйтас";
село "Куркели" Куркелинского сельского округа Баянаульского района в село "Жұмат Шанин";
2) по городу Павлодар:
изменить транскрипцию наименования села "Муялды" в село "Мойылды" города Павлодар.
2. Контроль за исполнением настоящих постановления и решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав и законных интересов граждан.
3. Настоящие постановление и решение вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области Б. Бакауов
Председатель сессии О. Крук
Секретарь областного маслихата В. Берковский