Павлодар қаласында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 1545/43 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 27 желтоқсанда № 5764 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Павлодар қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год в городе Павлодаре
Постановление акимата города Павлодара Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 1545/43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2017 года № 5764. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Павлодара ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Павлодар қаласында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Павлодар қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Павлодар қаласының әкімі Н. Әшімбетов
Павлодар қаласы
әкімдігінің 2017 жылғы
"22" желтоқсандағы

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год в городе Павлодаре согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Павлодара.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Павлодара Н. Ашимбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Павлодара
от "22" декабря 2017 года

№ 1545/43 қаулысына
қосымша
Павлодар қаласында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға
мемлекеттік білім беру тапсырысының, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі ұйымдарда тамақтану үшін ата-ананың айына ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына орташа құны кем дегенде (теңге)
1
2
3
4
5
1
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 1 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
230
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа
дейін - 9577
18504
2
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 2 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
196
(жергілікті бюджет)
140 (жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
14381
21044
3
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 3 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
277
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19387
4
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 4 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
226
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19817
5
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 5 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
340
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
16939
6
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 6 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
298
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
18086
7
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 7 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19006
8
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 8 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
210
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
20438
9
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 9 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
160
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
21566
10
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 10 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

№ 1545/43
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размера родительской платы на 2017 год в городе Павлодаре
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц, за питание (в тенге)
Средняя стоимость на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
1
2
3
4
5
1
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 1 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
230
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18504
2
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 2 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
196
(местный бюджет)
140
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
14381
21044
3
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 3 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
277
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 577
19387
4
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 4 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
226
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19817
5
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 5 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
340
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
16939
6
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 6 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
298
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18086
7
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 7 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
320
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19006
8
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 8 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
210
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
20438
9
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 9 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
160
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
21566
10
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 10 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара

387
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
16639
11
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 11 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
370
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
18380
12
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "№ 12 мемлекеттік тілде оқытатын сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
167
(жергілікті бюджет)
3 жасқа
дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19821
13
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының сөйлеу қабілеті бұзылған балаларға арналған түзету үлгісіндегі № 14 бала бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
-
50232
14
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Ленин кентінің № 15 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
150
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
21233
15
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 16 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
340
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19441
16
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 17 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
161
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
21572
17
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 18 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
148
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
22001
18
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 19 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
220
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
18836
19
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Кенжекөл ауылының № 20 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
170
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
23302
20
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 21 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
251
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
19316
21
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының туберкулез жұқтырған балаларға арналған санаторлық үлгідегі № 22 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

387
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
16639
11
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 11 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
370
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18380
12
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 12 с государственным языком обучения" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
167
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19821
13
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад № 14 города Павлодара коррекционного типа для детей с нарушениями речи" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет)
-
50232
14
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 15 поселка Ленинский" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
150
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
21233
15
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 16 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
340
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19441
16
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 17 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
161
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
21572
17
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 18 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
148
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
22001
18
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 19 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
220
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18836
19
Государственное казенное коммунальное предпритие "Ясли-сад № 20 села Кенжеколь" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
170
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
23302
20
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 21 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
251
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
19316
21
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 22 санаторного типа для тубинфицированных детей города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара

3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
27675
45
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 46 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
320
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
17148
46
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Мойылды ауылының № 47 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
120
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
32322
47
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 48 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
-
67078
48
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 49 санаторлық сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
102
(жергілікті бюджет)
-
68150
49
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 50 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
288
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
17291
50
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 51 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
301
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
18916
51
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 52 арнайы балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
64
(жергілікті бюджет)
-
66581
52
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 53 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
321
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
18465
53
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 54 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
345
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
17411
54
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 55 сәбилер бақшасы-Ерте дамыту орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
100
(жергілікті бюджет)
3 жасқа дейін - 8173
3-тен 7 жасқа дейін - 9577
22500
55
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының мамандандырылған үлгідегі № 56 сәбилер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
280
(жергілікті бюджет)
-
8036
56
Павлодар қаласы әкімдігі Павлодар қаласы білім беру бөлімінің "Павлодар қаласының № 57 сәбилер бақшасы-Көптілде тәрбиелеу орталығы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны

до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
27675
45
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 46 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
320
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
17148
46
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 47 села Мойылды" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
120
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
32322
47
Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 48 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет)
-
67078
48
Государственное казенное коммунальное предприятие "Санаторный ясли-сад № 49 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
102
(местный бюджет)
-
68150
49
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 50 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
288
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
17291
50
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 51 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
301
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18916
51
Государственное казенное коммунальное предприятие "Специальный детский сад № 52 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
64
(местный бюджет)
-
66581
52
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 53 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
321
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
18465
53
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 54 города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
345
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
17411
54
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 55 города Павлодара-Центр раннего развития" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
100
(местный бюджет)
до 3-х лет - 8173
от 3 до 7 лет - 9577
22500
55
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад № 56 специализированного типа города Павлодара" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара
280
(местный бюджет)
-
8036
56
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли-сад № 57 города Павлодара-Центр полиязычного воспитания" отдела образования города Павлодара, акимата города Павлодара