Павлодар қаласы кентінің, ауылдық округінің және кейбір ауылдарының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 227/31 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қаңтарда № 5817 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ленин кентінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 307 891 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 22 682 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 285 209 мың теңге;
2) шығындар – 307 891 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.08.2018 № 290/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 328/44 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Кенжекөл ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 189 773 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 21 282 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 168 491 мың теңге;
2) шығындар – 189 773 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.08.2018 № 290/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 07.12.2018 № 328/44 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. Павлодар ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153 712 мың теңге, соның ішінде:

О бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 227/31. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 января 2018 года № 5817
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Ленинский на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 307 891 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 22 682 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 285 209 тысяч тенге;
2) затраты – 307 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.08.2018 № 290/38 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.12.2018 № 328/44 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Кенжекольского сельского округа на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 189 773 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 282 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 168 491 тысяч тенге;
2) затраты – 189 773 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.08.2018 № 290/38 (вводится в действие с 01.01.2018); от 07.12.2018 № 328/44 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Утвердить бюджет села Павлодарское на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 153 712 тысяч тенге, в том числе по:

салықтық түсімдер бойынша – 20 666 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 133 046 мың теңге;
2) шығындар – 153 712 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.08.2018 № 290/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.11.2018 № 320/43 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
4. Жетекші ауылының 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 747 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 6 730 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 111 017 мың теңге;
2) шығындар – 117 747 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.08.2018 № 290/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Ауылдардың, кенттің және ауылдық округтің 2018 жылға арналған бюджетінде Павлодар қалалық бюджетінен берілетін субвенциялардың жалпы 584 007 мың теңге сомасында көлемі ескерілсін:
Павлодар ауылы - 115 176 мың теңге;
Жетекші ауылы - 91 949 мың теңге;
Кенжекөл ауылдық округі - 162 408 мың теңге;

налоговым поступлениям – 20 666 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 133 046 тысяч тенге;
2) затраты – 153 712 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.08.2018 № 290/38 (вводится в действие с 01.01.2018); от 29.11.2018 № 320/43 (вводится в действие с 01.01.2018).
4. Утвердить бюджет села Жетекши на 2018 – 2020 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 747 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6 730 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 111 017 тысяч тенге;
2) затраты – 117 747 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.08.2018 № 290/38 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Учесть в бюджете поселка, сельского округа и некоторых сел города Павлодара на 2018 год объем субвенции, передаваемой из Павлодарского городского бюджета в общей сумме 584 007 тысяч тенге:
село Павлодарское - 115 176 тысяч тенге;
село Жетекши - 91 949 тысяча тенге;
Кенжекольский сельский округ - 162 408 тысячи тенге;

Ленин кенті - 214 474 мың теңге.
6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгiленсін.

поселок Ленинский - 214 474 тысяч тенге.
6. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финанансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.