Ақсу қалалық мәслихатының (VI сайланған X сессиясы) 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 15 наурыздағы № 84/11 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 28 наурызда № 5422 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының (VI сайланған X сессиясы) 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "2017 - 2019 жылдарға арналған Ақсу қаласының бюджеті туралы" № 71/10 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5340 болып тіркелген, 2017 жылғы 20 қаңтарда "Ақсу жолы", "Новый путь" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"13567238" деген сандар "13720444" деген сандармен ауыстырылсын;
"7145123" деген сандар "7298329" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "13528738" деген сандар "14221300" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"831780" деген сандар "434777" деген сандармен ауыстырылсын;
"851610" деген сандар "454607" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
"38500" деген сандар "23398" деген сандармен ауыстырылсын;
"38500" деген сандар "23398" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-831780" деген сандар "-959031" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "831780" деген сандар "959031" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың экономика және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы З. Хайыргельдин
Қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған XI сессиясы)
2017 жылғы 15 наурыздағы
№ 84/11 шешіміне
қосымша
Ақсу қалалық мәслихатының
(VI сайланған X сессиясы)
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 71/10 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған Ақсу қаласының бюджеті
(енгізілген өзгерістерімен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Аксуского городского маслихата (X сессия, VI созыв) от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 15 марта 2017 года № 84/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 28 марта 2017 года № 5422
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аксуского городского маслихата (X сессия, VI созыв) от 26 декабря 2016 года № 71/10 "О бюджете города Аксу на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5340, опубликованное 20 января 2017 года в газетах "Ақсу жолы", "Новый Путь") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "13567238" заменить цифрами "13720444";
цифры "7145123" заменить цифрами "7298329";
в подпункте 2) цифры "13528738" заменить цифрами "14221300";
в подпункте 3):
цифры "831780" заменить цифрами "434777";
цифры "851610" заменить цифрами "454607";
в подпункте 4):
цифры "38500" заменить цифрами "23398";
цифры "38500" заменить цифрами "23398";
в подпункте 5) цифры "- 831780" заменить цифрами "-959031";
в подпункте 6) цифры "831780" заменить цифрами "959031";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию по вопросам экономики и бюджета городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии З. Хайргельдин
Секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Приложение
к решению Аксуского
городского маслихата
(XI сессия VI созыв)
от 15 марта 2017 года № 84/11
Приложение 1
к решению Аксуского
городского маслихата
(X сессия VI созыв)
от 26 декабря 2016 года № 71/10
Бюджет города Аксу на 2017 год
(с внесенными изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5