Ақсу қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 3 қарашадағы № 142/17 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 14 қарашада № 5682 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 145 бұйрығына, Павлодар облыстық әкімдігінің 2015 жылғы 7 сәуірдегі "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" № 89/4 қаулысына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қоса беріліп отырған Ақсу қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары бекітілсін.

Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксу
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 3 ноября 2017 года № 142/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 14 ноября 2017 года № 5682. Утратило силу решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 14 октября 2022 года № 192/28
Сноска. Утратило силу - решением Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 14.10.2022 № 192/28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, Приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов", постановлением акимата Павлодарской области от 7 апреля 2015 года № 89/4 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксу.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат, заңдылық және құқықтық тәртіп мәселелері бойынша тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев
Ақсу қалалық мәслихатының
2017 жылғы 3 қарашадағы
№ 142/17 шешімімен
бекітілген
Ақсу қаласы бойынша коммуналдық
қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Жылына 1 есептік бірлікке келетін текше метр нормасы
1
2
3
4
1
Жайлы үйлер
1 тұрғын

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам социальной политики, законности и правопорядка.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев
Утверждены
решением Аксуского
городского маслихата
от 3 ноября 2017 года № 142/17
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по городу Аксу
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Норма, куб.метр на 1 расчетную единицу в год
1
2
3
4
1
Домовладения благоустроенные
1 житель