Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Ақсу қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 387/49 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 174/21 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қаңтарда № 5811 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабы 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 қыркүйектегі "Ақсу қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 387/49 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4746 болып тіркелген, 2015 жылғы 9 қазанда "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихат аппаратының басшысы Н. Қабиденоваға жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,қалалық
мәслихаттың хатшысы М. Омарғалиев

О признании утратившим силу решения Аксуского городского маслихата от 17 сентября 2015 года № 387/49 "Об утверждении регламента Аксуского городского маслихата"
Решение маслихата города Аксу Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 174/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 января 2018 года № 5811
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихата от 17 сентября 2015 года № 387/49 "Об утверждении регламента Аксуского городского маслихата" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4746, опубликованное 9 октября 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата городского маслихата Кабиденову Н.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Омаргалиев