Ақсу қаласы Достық селолық округінің Береке ауылының және Пограничник ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 1-03/03 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5778 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласы Достық селолық округі Береке ауылы және Пограничник ауылындағы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Ақсу қаласы Достық селолық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Достық селолық округінің Береке ауылындағы келесі көшелері:
"Дзержинский" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып;
"Комсомольский" көшесі "Ынтымақ" көшесі болып;
"Крестьянская" көшесі "Еңбек" көшесі болып;
"Ленин" көшесі "Николай Бердников" көшесі болып;
"ЛТО" көшесі "Ақниет" көшесі болып;
"Карл Маркс" көшесі "9 Мамыр" көшесі болып;
"Маяковский" көшесі "Ата Заң" көшесі болып;
"Мира" көшесі "Бейбітшілік" көшесі болып;
"Молодежная" көшесі "Жастар" көшесі болып;
"Новостройка" көшесі "Болашақ" көшесі болып;
"Олимпийская" көшесі "Атамекен" көшесі болып;
"Пионерская" көшесі "Ұлан" көшесі болып;
"Советская" көшесі "Желтоқсан" көшесі болып;
"Целинная" көшесі "Парасат" көшесі болып қайта аталсын.
2. Ақсу қаласы Достық селолық округінің Пограничник ауылындағы келесі көшелері:
"Новая" көшесі "Атамекен" көшесі болып;
"Пролетарский" қиылысы "Жұмыскер" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Достық селолық округі
әкімінің міндетін атқарушы Р. Жаксылыков

О переименовании улиц села Береке и села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу
Решение исполняющего обязанности акима Достыкского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 20 декабря 2017 года № 1-03/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5778
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнения жителей села Береке и села Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу, на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, исполняющий обязанности акима Достыкского сельского округа города Аксу РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Береке Достыкского сельского округа города Аксу:
улицу "Дзержинская" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Комсомольская" на улицу "Ынтымақ";
улицу "Крестьянская" на улицу "Еңбек";
улицу "Ленина" на улицу "Николая Бердникова";
улицу "ЛТО" на улицу "Ақниет";
улицу "Карла Маркса" на улицу "9 Мамыр";
улицу "Маяковская" на улицу "Ата Заң";
улицу "Мира" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Молодежная" на улицу "Жастар";
улицу "Новостройка" на улицу "Болашақ";
улицу "Олимпийская" на улицу "Атамекен";
улицу "Пионерская" на улицу "Ұлан" ;
улицу "Советская" на улицу "Желтоқсан";
улицу "Целинная" на улицу "Парасат".
2. Переименовать следующие улицы в селе Пограничник Достыкского сельского округа города Аксу:
улицу "Новая" на улицу "Атамекен";
переулок "Пролетарский" на улицу "Жұмыскер".
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Достыкского сельского округа Р. Жаксылыков