Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Путь Ильича ауылының және Мәмәйіт Омаров атындағы ауылының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Ақсу қалаcы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округі әкімінің 2017 жылғы 20 маусымдағы № 1-03/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 21 шілдеде № 5583 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Мәмәйіт Омаров атындағы ауылы және Путь Ильича ауылындағы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Ақсу қаласы Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Путь Ильича ауылындағы келесі көшелері:
"Ленин" көшесі "Әлихан Бөкейханов" көшесі болып;
"Садовая" көшесі "Ілияс Жансүгіров" көшесі болып;
"Пролетарская" көшесі "Еңбек" көшесі болып қайта аталсын.
2. Мәмәйіт Омаров атындағы селолық округінің Мәмәйіт Омаров атындағы ауылындағы "Ақтоғай" көшесі "Рашат Бекжанов" көшесі болып қайта аталсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі Ж. Қайырханов

О переименовании улиц села Путь Ильича и села имени Мамаита Омарова сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу
Решение акима сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу Павлодарской области от 20 июня 2017 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 21 июля 2017 года № 5583
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Путь Ильича и села имени Мамаита Омарова сельского округа имени Мамаита Омарова, на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года, аким сельского округа имени Мамаита Омарова города Аксу РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Путь Ильича сельского округа имени Мамаита Омарова:
улицу "Ленина" на улицу "Алихана Бокейханова";
улицу "Садовая" на улицу "Ильяса Жансугурова";
улицу "Пролетарская" на улицу "Еңбек".
2. Переименовать улицу "Актогай" на улицу "Рашата Бекжанова" в селе имени Мамаита Омарова сельского округа имени Мамаита Омарова.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Ж. Каирханов