Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 114/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 12 сәуірде № 5459 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңы 7-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Екібастұз қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Арсютин
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы 17
наурыздағы № 114/15 шешіміне
қосымша
Екібастұз қалалық мәслихатының
күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған кезекті XLV сессия) "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтарда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).
2. Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезектен тыс ХLVIII сессия) 2016 жылғы 19 ақпандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 386/48 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4942 болып тіркелген, 2016 жылғы 10 наурызда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).
3. Екібастұз қалалық мәслихатының (VI шақырылған кезектен тыс II сессия) 2016 жылғы 30 наурыздағы "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 8/2 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5051 болып тіркелген, 2016 жылғы 14 сәуірде "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).
4. Екібастұз қалалық мәслихатының (VI шақырылған кезекті III сессия) 2016 жылғы 12 сәуірдегі "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11/3 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5096 болып тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Экибастузского городского маслихата
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 114/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 апреля 2017 года № 5459
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Экибастузского городского маслихата согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Арсютин
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата
от 17 марта 2017 года № 114/15
Перечень утративших силу некоторых
решений Экибастузского городского маслихата
1. Решение маслихата города Экибастуза (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликованное 8 января 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").
2. Решение маслихата города Экибастуза (внеочередная ХLVIII сессия, V созыв) от 19 февраля 2016 года № 386/48 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4942, опубликованное 10 марта 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").
3. Решение маслихата города Экибастуза (внеочередная II сессия, VI созыв) от 30 марта 2016 года № 8/2 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5051, опубликованное 14 апреля 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").
4. Решение маслихата города Экибастуза (очередная III сессия, VI созыв) от 12 апреля 2016 года № 11/3 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5096, опубликованное 5 мая 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").

5. Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі (VI шақырылған кезектен тыс VII сессия) "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 42/7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5188 болып тіркелген, 2016 жылғы 4 тамызда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).
6. Екібастұз қалалық мәслихатының (VI шақырылған кезектен тыс X сессия) 2016 жылғы 15 қыркүйектегі "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгеріс енгізу туралы"№ 60/10 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5245 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 қазанда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).
7. Екібастұз қалалық мәслихатының (VI шақырылған кезекті XII сессия) 2016 жылғы 29 қарашадағы "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 70/12 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5287 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 желтоқсанда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).
8. Екібастұз қалалық мәслихатының (VI шақырылған кезекті XIII сессия) 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 91/13 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5312 болып тіркелген, 2017 жылғы 5 қаңтарда "Отарқа", "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған).

5. Решение маслихата города Экибастуза (внеочередная VII сессия, VI созыв) от 8 июля 2016 года № 42/7 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5188, опубликованное 4 августа 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").
6. Решение маслихата города Экибастуза (внеочередная X сессия, VI созыв) от 15 сентября 2016 года № 60/10 "О внесении изменения в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5245, опубликованное 13 октября 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").
7. Решение маслихата города Экибастуза (очередная ХII сессия, VI созыв) от 29 ноября 2016 года № 70/12 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5287, опубликованное 8 декабря 2016 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").
8. Решение маслихата города Экибастуза (очередная ХIII сессия, VI созыв) от 23 декабря 2016 года № 91/13 "О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5312, опубликованное 5 января 2017 года в газетах "Отарқа", "Голос Экибастуза").