Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түліктері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1490/12 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 30 маусымдағы № 795/7 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 18 шілдеде № 5571 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Екібастұз қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түліктері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін 2017 жылға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" № 1490/12 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5341 болып тіркелген, 2017 жылғы 19 қаңтардағы "Отарқа" және "Голос Экибастуза" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Екібастұз қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Екібастұз қаласының әкімі К. Нукенов

О признании утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 23 декабря 2016 года № 1490/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год"
Постановление акимата города Экибастуза Павлодарской области от 30 июня 2017 года № 795/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 июля 2017 года № 5571
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Экибастуза ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Экибастуза от 23 декабря 2016 года № 1490/12 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации на 2017 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5341, опубликовано 19 января 2017 года в газетах "Отарқа" и "Голос Экибастуза").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Экибастуза.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Экибастуза К. Нукенов