123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Темiржол ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейiн тегiн алып баруды және керi алып келудi ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
011
Елдi мекендердi абаттандыру мен көгалдандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Железнодорожный сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
Село имени академика Алькея Маргулана
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

12 960
санитарлық союға бағытталған, бруцеллезбен ауырған, ауыл шаруашылық малдарының құнын өтеуге
3 067
аудандық маңызды автомобиль жолдарын және елді мекендер көшелерін орташа және ағымдағы жөндеуге
117 098
елді мекендерді абаттандыру және жарықтандыру бойынша іс-шараларды жүргізуге, жылумен жабдықтау жүйелерін күрделі жөндеуге
588 300
футбол алаңдарын жайғастыруға
50 000
мәдениет саласында ағымдағы және күрделі сипаттағы шығыстарға
95 163
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының баспанасын сатып алуға
32 624
1.2.
Облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:
1 366 609
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
95 535
жергілікті бюджеттерден дамытуға мақсатты трансферттер
232 480
- коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға
55 847
- қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға
53 619
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
302 498
- көлік инфрақұрылымын дамытуға
626 630
2.
Республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер барлығы:
596 875
2.1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
219 883
тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемеақы төлеуге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемеақы төлеуге, соның ішінде:
8 562
- тілдік курстар бойынша өтілінен өткен, мұғалімдерге үстемеақы
3 483
- алмастыруға шығындар
5 079
үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға (жартылай стационарлық жағдайда)
38 974
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылық көмекті енгізуге
3 730
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберіңде іс-шараларды іске асыруға, соның ішінде:
61 895
- еңбек ақыны жартылай субсидиялауға
25 476
- жастар тәжірибесіне
27 259
- көшуге субсидиялар ұсынуға
9 160
мүгедектердің өмір сапасын жақсарту және құқықтарын қамтамасыз ету бойынша іс-шаралар Жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
80 536
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
39 558
- қимыл тілімен мамандарының қызметін көрсету
4 403
- техникалық қосалқы құралдар тізімін кеңейту
36 575
мемлекет мұқтажы үшін жер учаскелерін алуға
26 186
2.2.
Республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері:

12 960
на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарный убой
3 067
на средний и текущий ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
117 098
на капитальный ремонт систем теплоснабжения, проведение мероприятий по благоустройству и освещению населенных пунктов
588 300
на обустройство футбольных полей
50 000
на расходы текущего и капитального характера в сфере культуры
95 163
на приобретение жилья государственного коммунального фонда
32 624
1.2.
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
1 366 609
на развитие системы водоснабжения и водоотведения
95 535
целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
232 480
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
55 847
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов
53 619
на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
302 498
на развитие транспортной инфраструктуры
626 630
2.
Всего целевых трансфертов из республиканского бюджета:
596 875
2.1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
219 883
на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника, в том числе:
8 562
- доплаты учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
3 483
- расходы на замещение
5 079
на размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе (в условиях полустационара)
38 974
на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
3 730
на реализацию мероприятий в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства, в том числе:
61 895
- на частичное субсидирование заработной платы
25 476
- на молодежную практику
27 259
- на предоставление субсидий на переезд
9 160
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
80 536
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
39 558
- оказание услуг специалиста жестового языка
4 403
- расширение перечня технических вспомогательных средств
36 575
изъятие земельных участков для государственных нужд
26 186
2.2.
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета: