Ақтоғай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 134 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 5555 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Актогайскому району
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 5 июня 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 июля 2017 года № 5555. Прекращено действие в связи с истечением срока

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтоғай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Актогайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әмірин
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "5" маусымдағы
№ 134 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелеріндегі тәрбиеленушілердің саны
Айына жан басына қаржыландыру мөлшері, теңге
Ата-аналардың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімі аппаратының "Айгөлек балабақшасы" Мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорн
110
(жергілікті бюджет)
27725
3 жасқа дейін 6000
3 жастан 5 жасқа дейін 9000
3 жасқа дейін 33725
3 жастан 5 жасқа дейін 36725
2.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімі аппаратының "Ақ бота" балалар бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорын
65
(жергілікті бюджет)
35672
3 жасқа дейін 6000
3 жастан 5 жасқа дейін 7000
3 жасқа дейін 41672
3 жастан 5 жасқа дейін 42672
3.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Приреченск орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Қарлығаш" шағын-орталығы)
16
(жергілікті бюджет)
11063
5000
16063
4.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Тіленшін атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Бөбек" шағын-орталығы)
40
(жергілікті бюджет)
6822
6000
12822
5.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Естай атындағы жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Балдырған" шағын-орталығы)
12
(жергілікті бюджет)
16667
5000
21667
6.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының жалпы білім беру Шідерті орта мектебі" мемлекеттік мекемесі ("Балдырған" шағын-орталығы)
11
(жергілікті бюджет)
24400
4000
28400
7.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының Мүткенов бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Балдаурен" шағын-орталығы)
24
(жергілікті бюджет)
8031
4500
12531
8.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Харьков орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Балапан" шағын-орталығы)
22
(жергілікті бюджет)
8031
5000
13031
9.
Қазақстан Республикасы Павлодар облысы "Ақтоғай ауданының жалпы білім беретін Қараоба орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ("Айгөлек" шағын-орталығы)
12
(республиқалық бюджет)

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амирин
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
№ 134 от "5" июня 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
на 2017 год по Актогайскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Айголек" аппарата акима Актогайского сельского округа Актогайского района, акимата Актогайского района
110
(местный бюджет)
27725
до 3 лет 6000 от 3 до 5 лет 9000
до 3 лет 33725
от 3 до 5 лет
36725
2.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Ак бота" аппарата акима Актогайского сельского округа Актогайского района, акимата Актогайского района
65
(местный бюджет)
35672
до 3 лет 6000
от 3 до 5 лет 7000
до 3 лет 41672
от 3 до 5 лет
42672
3.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная Приреченская средняя школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Карлыгаш")
16
(местный бюджет)
11063
5000
16063
4.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Тленшина Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Бобек")
40
(местный бюджет)
6822
6000
12822
5.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа имени Естая Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Балдырган")
12
(местный бюджет)
16667
5000
21667
6.
Государственное учреждение "Общеобразовательная Шидертинская средняя школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Балдырган")
11
(местный бюджет)
24400
4000
28400
7.
Коммунальное государственное учреждение "Муткеновская начальная школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Балдаурен")
24
(местный бюджет)
8031
4500
12531
8.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная Харьковская средняя школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Балапан")
22
(местный бюджет)
8031
5000
13031
9.
Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная Караобинская средняя школа Актогайского района" Павлодарской области Республики Казахстан (Мини-центр "Айголек")
12
(республиканский бюджет)