Ақтоғай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 5 маусымдағы № 134 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 шілдеде № 5555 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Ақтоғай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Актогайскому району
Постановление акимата Актогайского района Павлодарской области от 5 июня 2017 года № 134. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 июля 2017 года № 5555
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Актогайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Ақтоғай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Әмірин
Ақтоғай ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "5" маусымдағы
№ 134 қаулысына
қосымша
Ақтоғай ауданы бойынша 2017 жылға арналған мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелеріндегі тәрбиеленушілердің саны
Айына жан басына қаржыландыру мөлшері, теңге
Ата-аналардың айына ақы төлеу мөлшері, теңге
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Ақтоғай ауданы әкімдігінің, Ақтоғай ауданы Ақтоғай ауылдық округі әкімі аппаратының "Айгөлек балабақшасы" Мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорн

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год по Актогайскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амирин
Приложение
к постановлению акимата
Актогайского района
№ 134 от "5" июня 2017 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы
на 2017 год по Актогайскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Детский сад "Айголек" аппарата акима Актогайского сельского округа Актогайского района, акимата Актогайского района