2018 - 2020 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2017 жылғы 29 желтоқсандағы № 138/22 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қаңтарда № 5780 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауылдық округінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 486302 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26750 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18256 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттердің түсімдері – 441296 мың теңге;
2) шығындар – 486302 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 23.04.2018 № 169/28 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2018 № 217/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Майқайың кентінің 2018 - 2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 226856 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1423 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттердің түсімдері – 194458 мың теңге;
2) шығындар – 226856 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – нөлге тең.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 23.04.2018 № 169/28 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.12.2018 № 217/38 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2018 жылға арналған Баянауыл ауылдық округі мен Майкайың кентінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінген бюджеттік субвенциялардың жалпы сомасы 338014 мың теңге мөлшерінде ескерілсін, оның ішінде:
Баянаул ауылдық округі – 193104 мың теңге;
Майқайың кенті – 144910 мың теңге.

О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 29 декабря 2017 года № 138/22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 5 января 2018 года № 5780. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 486302 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26750 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18256 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 441296 тысяч тенге;
2) затраты – 486302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23.04.2018 № 169/28 (вводится в действие с 01.01.2018); от 13.12.2018 № 217/38 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 226856 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1423 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 194458 тысяч тенге;
2) затраты – 226856 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 23.04.2018 № 169/28 (вводится в действие с 01.01.2018); от 13.12.2018 № 217/38 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть на 2018 год объем бюджетных субвенций, выделенных из районного бюджета бюджетам Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин в общей сумме 338014 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 193104 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 144910 тысяч тенге.

4. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда 2018 жылға жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить на 2018 год повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, жоспар мен бюджет және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Алтынбек
Аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
29 желтоқсандағы
№ 138/22 шешіміне
1-қосымша
Баянауыл ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
(өзгерістермен)

5. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально–экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Алтынбек
Секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата
от 29 декабря 2017 года
№ 138/22
Бюджет Баянаульского сельского округа на 2018 год
(с изменениями)