Железин ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2017 жылғы 3 қарашадағы № 342/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 22 қарашада № 5696 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 2-тармағына 8-1) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданында 2017 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшерін осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2017 год в Железинском районе
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 3 ноября 2017 года № 342/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 ноября 2017 года № 5696
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2017 год в Железинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Железин ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 10 сәуірдегі "Железин ауданында 2017 жылға мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" № 79/4 қаулысының (2017 жылғы 4 мамырда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5488 болып тіркелді, 2017 жылғы 13 мамырда аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланды және Қазақстан Республикасының нормативті құқықтық актілердін Эталонды бақылау банкте электронды түрде) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Железинского района от 10 апреля 2017 года № 79/4 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2017 год в Железинском районе" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 5488 от 4 мая 2017 года, опубликованное 13 мая 2017 года в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасарына К.Б. Кималиденовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров
Павлодар облысы
Железин ауданы әкімдігінің
2017 жылғы "3" қараша
№ 342/11 қаулысына
қосымша
Железин ауданында 2017 жылға мектепке дейінгі
тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын,
ата-ана төлемақысының мөлшері бекіту туралы
№ р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мекемелеріндегі тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны, кем дегенде, теңге
Ата-ананың айлық төлемақысының мөлшері, теңге
1
2
3
4
5
1.
"Железин ауданы әкімдігі Железин ауданының Железин селолық округі әкімі аппаратының "Балапан" бөбекжайы" мемлекеттік коммуналдық қазынылық кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кималиденова К.Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кашкиров
Приложение
к постановлению акимата
Железинского района
Павлодарской области
от "3" ноября 2017 года
№ 342/11
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы
на 2017 год в Железинском районе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников в организациях дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
1.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Балапан" аппарата акима Железинского сельского округа Железинского района, акимата Железинского района"