Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53/6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 173/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 25 желтоқсанда № 5756 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 53/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 5336 болып тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтарда аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 16 қаңтарда электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"4899674" сандары "4889209" сандарымен ауыстырылсын;
"4277456" сандары "4266991" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4937567" сандары "4927102" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Е. Волкова
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железин аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XXХ (кезекті) сессиясы)
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 173/6 шешіміне
1-қосымша
Железин аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XIV (кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 53/6 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)
Санаты
Барлығы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Железинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 53/6 "О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 22 декабря 2017 года № 173/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 декабря 2017 года № 5756. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 53/6 "О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 10 января 2017 года за № 5336, опубликованное в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы" 21 января 2017 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 16 января 2017 года), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4899674" заменить цифрами "4889209";
цифры "4277456" заменить цифрами "4266991";
в подпункте 2) цифры "4937567" заменить цифрами "4927102";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии районного маслихата Е. Волкова
Секретарь районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XXX (очередная)
сессия, VI созыв)
от 22 декабря 2017 года № 173/6
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XIV (внеочередная)
сессия VI созыв)
от 26 декабря 2016 года № 53/6
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)
Категория
Всего (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5

50103
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4380
006
Тұрғын үй көмегін көрсету
507
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30036
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
381
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
9849
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
19012
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29041
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29041
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды, жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21115
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
357
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
155
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1408
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
6006
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
149516
1
Тұрғын үй шаруашылығы
119965
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
406
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
406
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5488
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
1054
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
4434
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
114071
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
32511
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
81560
2
Коммуналдық шаруашылық
18149
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1104
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1104
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
17045

50103
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4380
006
Оказание жилищной помощи
507
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30036
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
381
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
9849
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
19012
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29041
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29041
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
21115
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
357
021
Капитальные расходы государственного органа
155
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1408
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
6006
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
149516
1
Жилищное хозяйство
119965
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
406
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
406
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5488
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1054
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
4434
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
114071
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
32511
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
81560
2
Коммунальное хозяйство
18149
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1104
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1104
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
17045