Железин ауданы Михайлов селолық округі Михайловка селосының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Михайлов селолық округі әкімінің 2017 жылғы 30 қаңтардағы № 01 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 2 наурызда № 5395 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Михайлов селолық округінің Михайловка селосы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Михайлов селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Михайлов селолық округі Михайловка селосының келесі көшелері:
"Строительная" көшесі "Әлия Молдағұлова" көшесі болып;
"Киров" көшесі "Михаил Трусов" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Селолық округінің әкімі Р. Кутлубулатов

О переименовании улиц села Михайловка Михайловского сельского округа Железинского района
Решение акима Михайловского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 30 января 2017 года № 01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 2 марта 2017 года № 5395
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Михайловка Михайловского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года аким Михайловского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Михайловка Михайловского сельского округа Железинского района:
улицу "Строительная" на улицу "Алии Молдагуловой";
улицу "Кирова" на улицу "Михаила Трусова".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Р. Кутлубулатов