Железин ауданы Озерный селолық округі Озерный селосының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Железин ауданы Озерный селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 13 маусымдағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 13 шілдеде № 5564 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Озерный селолық округі Озерный селосы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Озерный селолық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин ауданы Озерный селолық округі Озерный селосының келесі көшелері:
"Киров" көшесі "Дінмұхамед Қонаев" көшесі болып;
"Карл Маркс" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып кайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Озерный селолық
округі әкімінің міндетін атқарушы М.Кусайдарова

О переименовании улиц села Озерное Озерновского сельского округа Железинского района
Решение исполняющего обязанности акима Озерновского сельского округа Железинского района Павлодарской области от 13 июня 2017 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 июля 2017 года № 5564
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Озерное Озерновского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года исполняющий обязанности акима Озерновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы села Озерное Озерновского сельского округа Железинского района:
улицу "Кирова" на улицу "Динмухамеда Кунаева";
улицу "Карла Маркса" на улицу "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Озерновского сельского округа М.Кусайдарова