Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 қыркүйектегі № 80-18-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 қазанда № 5642 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5343 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4 738 622" сандары "4 743 887" сандарымен ауыстырылсын;
"4 215 753" сандары "4 221 018" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 819 819" сандары "4 825 084" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармағында "10 017" сандары "7 381" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 27 сентября 2017 года № 80-18-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 октября 2017 года № 5642
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5343, опубликовано 21 января 2017 года в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 738 622" заменить цифрами "4 743 887";
цифры "4 215 753" заменить цифрами "4 221 018";
в подпункте 2) цифры "4 819 819" заменить цифрами "4 825 084";
в пункте 3 цифры "10 017" заменить цифрами "7 381";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Кусаинова
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2017 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 80-18-6 шешіміне
қосымшасы
Ертіс аудандық мәслихатының
2016 жылғы 26 желтоқсандағы

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии Р. Кусаинова
Секретарь Иртышского
районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
от 27 сентября 2017 года
№ 80-18-6
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата
от 26 декабря 2016 года