Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ертіс аудандық мәслихатының 2017 жылғы 23 қарашадағы № 90-19-6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 06 желтоқсанда № 5717 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ертіс аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ертіс аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы "Ертіс ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 36-10-6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5343 тіркелген, 2017 жылғы 21 қаңтардағы "Ертіс нұры" және "Иртыш" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшада:
"4 743 887" сандары "4 747 102" сандарымен ауыстырылсын;
"10 702" сандары "10 523" сандарымен ауыстырылсын;
"589" сандары "768" сандарымен ауыстырылсын;
"4 221 018" сандары "4 224 233" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "4 825 084" сандары "4 828 299" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармағында "7 381" сандары "5 861" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017 - 2019 годы"
Решение маслихата Иртышского района Павлодарской области от 23 ноября 2017 года № 90-19-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 06 декабря 2017 года № 5717
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Иртышский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иртышского районного маслихата от 26 декабря 2016 года № 36-10-6 "О бюджете Иртышского района на 2017-2019 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5343, опубликовано 21 января 2017 года в газетах "Ертіс нұры" и "Иртыш") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 743 887" заменить цифрами "4 747 102";
цифры "10 702" заменить цифрами "10 523";
цифры "589" заменить цифрами "768";
цифры "4 221 018" заменить цифрами "4 224 233";
в подпункте 2) цифры "4 825 084" заменить цифрами "4 828 299";
в пункте 3 цифры "7 381" заменить цифрами "5 861";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ертіс аудандық мәслихатының бюджет, әлеуметтік саясат және заңдылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының хатшысы Б. Шингисов
Ертіс аудандық мәслихатының
2017 жылғы 23 қарашадағы
№ 90-19-6 шешіміне
қосымшасы
Ертіс аудандық мәслихатының

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Иртышского районного маслихата по бюджету, социальной политике и законности.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель внеочередной сессии Б. Шингисов
Секретарь Иртышского районного маслихата Б. Шингисов
Приложение
к решению Иртышского
районного маслихата
от 23 ноября 2017 года
№ 90-19-6
Приложение 1
к решению Иртышского
районного маслихата

49 014
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4 340
006
Тұрғын үй көмегі
266
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
35 648
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
439
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
7 763
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
8 866
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
27 109
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
43 983
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
43 983
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 292
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
506
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6 493
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 309
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 383
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 002 104
1
Тұрғын үй шаруашылығы
285 734
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
919
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
919
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
4 024
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын үйымдастыру
1 524
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2 500
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
280 791
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
215 543
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
65 248
2
Коммуналдық шаруашылық
706 513
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
19 101
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
19 101
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

49 014
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
4 340
006
Оказание жилищной помощи
266
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
35 648
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
439
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 763
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
8 866
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
27 109
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
43 983
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
43 983
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
29 292
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
506
021
Капитальные расходы государственного органа
6 493
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 - 2018 годы
3 309
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 383
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 002 104
1
Жилищное хозяйство
285 734
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
919
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
919
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
4 024
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1 524
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2 500
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
280 791
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
215 543
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
65 248
2
Коммунальное хозяйство
706 513
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
19 101
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
19 101
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)