2018 - 2020 жылдарға арналған Песчан және Тереңкөл ауылдық округтерінің бюджеті туралы
Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 1/23 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 9 қаңтарда № 5795 болып тіркелді
Ескерту. Шешімнің барлық мәтіні бойынша:
"Качир аудандық мәслихаты", "Качир аудандық мәслихатының" деген сөздер "Тереңкөл аудандық мәслихаты", "Тереңкөл аудандық мәслихатының" деген сөздермен ауыстырылды - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 2/37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес Тереңкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2018 - 2020 жылдарға арналған Песчан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 955 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 5 304 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 848 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 120 803 мың теңге;
2) шығындар – 126 955 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 06.08.2018 № 1/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 2/37 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2018 - 2020 жылдарға арналған Тереңкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға арналған мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 247 447 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 42 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4 411 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 201 036 мың теңге;
2) шығындар – 247 447 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - нөлге тең;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - нөлге тең;

О бюджете Песчанского и Теренкольского сельских округов на 2018 - 2020 годы
Решение маслихата Качирского района Павлодарской области от 28 декабря 2017 года № 1/23. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2018 года № 5795
Сноска. По всему тексту решения:
слова "Качирский районный маслихат", "Качирского районного маслихата" заменены соответственно словами "маслихат района Тереңкөл", "маслихата района Тереңкөл" в соответствии с решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 06.12.2018 № 2/37 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" маслихат района Тереңкөл РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Песчанского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 126 955 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5 304 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 848 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 120 803 тысяч тенге;
2) затраты – 126 955 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 06.08.2018 № 1/32 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 06.12.2018 № 2/37 (вводится в действие с 01.01.2018).
2. Утвердить бюджет Теренкольского сельского округа на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 247 447 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 42 000 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4 411 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 201 036 тысяч тенге;
2) затраты – 247 447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;

5) бюджет тапшылығы (профициті) - нөлге тең;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - нөлге тең.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 06.08.2018 № 1/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2018 жылға арналған ауылдық округтердің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері жалпы 261602 мың теңге сомасында есепке алынсын, соның ішінде:
Песчан 92089 мың теңге;
Тереңкөл 169513 мың теңге.
4. 2018 жылға арналған аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер келесі мөлшерлерде есепке алынсын:
24 075 мың теңге - Песчан ауылдық округінің кентішілік жолдарына орташа жөндеу жүргізуге;
28 174 мың теңге - Тереңкөл ауылдық округінің кентішілік жолдарына орташа жөндеу жүргізуге;
6 697 мың теңге - бюджеттің төртінші деңгейін енгізу шеңберінде ауылдық округтердің әкімдеріне қызметтік автокөлік сатып алуға, соның ішінде:
Песчан 3750 мың теңге;
Тереңкөл 3750 мың теңге;
791 мың теңге - Песчан ауылдық округінің ауылдық елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге;
500 мың теңге - Песчан ауылдық округінің мәдениет саласындағы күрделі сипаттағы шығыстарға.

5) дефицит (профицит) бюджета – равно нулю;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – равно нулю.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 06.08.2018 № 1/32 (вводится в действие с 01.01.2018).
3. Учесть в бюджете сельских округов на 2018 год объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в общей сумме 261602 тысячи тенге, в том числе:
Песчанский 92 089 тысяч тенге;
Теренкольский 169 513 тысяч тенге.
4. Учесть целевые текущие трансферты из районного бюджета, бюджетам сельских округов на 2018 год в следующих размерах:
24 075 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог в Песчанском сельском округе;
28 174 тысяч тенге – на проведение среднего ремонта внутрипоселковых дорог в Теренкольском сельском округе;
6 697 тысяч тенге – на приобретение служебного автотранспорта акимам сельских округов, в рамках внедрения четвертого уровня бюджета, в том числе:
Песчанский 3750 тысяч тенге;
Теренкольский 3750 тысяч тенге;
791 тысяч тенге - на обеспечение санитарии сельских населенных пунктов в Песчанском сельском округе;
500 тысяч тенге - на расходы капитального характера в сфере культуры в Песчанском сельском округе.

Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Качир аудандық мәслихатының 06.08.2018 № 1/32 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Тереңкөл аудандық мәслихатының 06.12.2018 № 2/37 (01.01.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Качирского района Павлодарской области от 06.08.2018 № 1/32 (вводится в действие с 01.01.2018); с изменениями, внесенными решением маслихата района Тереңкөл Павлодарской области от 06.12.2018 № 2/37 (вводится в действие с 01.01.2018).
5. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.