Качир ауданы Береговое ауылдық округі Береговое ауылының көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Качир ауданы Береговое ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 13 наурыздағы № 4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 17 наурызда № 5410 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Береговое ауылдық округі Береговое ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2016 жылғы 21 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Береговое ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Качир ауданы Береговое ауылдық округі Береговое ауылының "Набережная" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Береговое ауылдық округі
әкімінің міндетін атқарушы Г. Рахметова

О переименовании улицы села Береговое Берегового сельского округа Качирского района
Решение акима Берегового сельского округа Качирского района Павлодарской области от 13 марта 2017 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 17 марта 2017 года № 5410
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Береговое Берегового сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 21 ноября 2016 года исполняющий обязанности акима Берегового сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Набережная" села Береговое Берегового сельского округа Качирского района на улицу "Тәуелсіздік".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Берегового сельского округа Г. Рахметова